piektdiena, 2010. gada 23. aprīlis

Virszemes televīzija

Analogā televīzija ir veca un novecojusi, tāpēc tās vietā nāk brīnišķīga virszemes digitālā televīzija ar daudz vairāk iespējām un jaunā kvalitātē. Virszemes televīzija ir ja ne lētākā digitālā televīzija, tad viena no lētākajām digitālajām televīzijām Latvijā.

Lai skatītos šo televīziju nav nepieciešams satelītšķīvis, kabeļi un citas iekārtas, bet gan tikai dekoderis, lai tv signāls tiktu raidīts digitālā formātā, kā rezultātā skatītājs iegūst augstu skaņas un attēla kvalitāti - digitālo televīziju. Tā ir superīga televīzija, kā pierādījums tam ir tas, ka to jau skatās vairāki desmiti tūkstoši Latvijas iedzīvotāji, kuri ir sajūsmā par virszemes tv iespējām un kvalitāti.

Protams ir dzirdēti arī mīti, ka tai ir slikta kvalitāte un citas baumas. Tas notiek tāpēc, ka Virszemes televīzija ir superīga televīzija un digitālās televīzijas konkurenti to saprot un tādēļ izplata baumas un citas muļķības, kas neatbilst patiesībai.

Virszemes televīzija ir maksas un bezmaksas. Bezmaksas ir skatāmi Latvijas kanāli, bet par simbolisku cenu ir iespējams skatīties pašus populārākos un skatītākos TV kanālus. Pieejami kanāli gan bērniem, gan pieaugušajiem un ne tikai. Ir daudz un dažādi mūzikas kanāli, ļoti populāri filmu un sportu kanāli un tas ir tikai sākums, jo pēc pilnīgas analogās tv atslēgšanas plānots kanālu skaitu palielināt līdz pat 70.

Nu ko tas arī īsam ievadam par virszemes televīziju arī viss. Tā viņš tagad būs - par 3,50. Tava un mana un mūsu virszemes televīzija.

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru

 

  © 2009 Justfm.lv akcijas - Virszemes Televīzija