trešdiena, 2010. gada 18. augusts

Par virszemes televīzijas antenām

virszemes televīzijas antenas
Video, kurā iespējams ieraudzīt un dzirdēt par Virszemes televīzijas antenas un to veidiem, ja tevi tas interesē, tad skaties šo video - Virszemes TV antenas un to veidi.

Virszemes TV antenasUn tad kad viss ir saslēgts, tad var sākt skatīties virszemes digitālo televīziju jeb virszemes tv digitālā kvalitātē - tātad digitālo televīziju.
--> Read more...

Virszemes televīzijas saites

virszemes televīzija
Šeit būs dažādi noderīgi resursi, kuros ir iespējams atrast daudz noderīgu rakstu par virszemes televīziju un digitālo televīziju, kā arī visu par virszemes digitālās televīzijas saistošām lietām.

LTV par Virszemes TV - Nedaudz novecojis video, kurā Latvijas televīzija stāsta par virszemes TV un protams brīdina skatītājus, ka drīzumā pāries uz digitālo televīziju - Lattelecom virszemes televīziju. Virszemes TV kanālu meklēšana - Lai atrastu daudz kanālus no sākuma ir ir jāpiesaka virszemes TV pamata paka, kurā ir gana daudz TV kanālu un pats galvenais tie ir paši populārākie un Latvijā skatītākie TV kanāli, bet nu skatāmies video, kurā iespējams uzzināt, kā notiek virszemes TV kanālu meklēšana. Un pēdējais ir Virszemes TV video: komplektācija un saslēgšana. Īss ieskats nepieciešamajā aprīkojumā un saslēgšanas instrukcija.

Šobrīd Virszemes televīzija pilnā apjomā pieejama 99,6% Latvijas teritorijas, kā rezultātā Latvijas iedzīvotāji visā valstī var skatīties digitālo televīziju, kuras piedāvājumā ir gan maksas, gan bezmaksas TV kanāli. Tie ir zinātniskie, mūzikas, filmu un citi TV kanāli, bet pats galvenais maksas TV pakas ir veidotas tā, lai katram skatītājam būtu kas interesējošs.
--> Read more...

Latvija pārgāja uz Digitālo TV

tv
Re kāds video, kurš vēstī, ka Latvijā pāriet un ir pārgājusi uz digitālo televīziju, kurai vārdā virszemes televīzija, jo tiek raidīta pa gaisu un tāpēc arī virszemes.

Youtube virszemes video
Tā tas TV ir par 3,50 :)
--> Read more...

 

  © 2009 Justfm.lv akcijas - Virszemes Televīzija