trešdiena, 2010. gada 22. septembris

Iekš Tv jauni kanāli

Ir superīgi jaunumi saistībā ar virszemes televīziju!

Lattelecom Virszemes televīzijai pievienoti 10 jauni kanāli, līdz ar to šobrīd kopējais virszemes apraidē pieejamais TV programmu skaits jau sasniedzis 47, un līdztekus bezmaksas nacionālajiem kanāliem (LTV1, LTV7, LNT un TV3), kā arī reģionālajam kanālam, skatītājiem gandrīz visā Latvijas teritorijā pieejami arī daudzi populāri ārzemju kanāli.

Lasām pilnu rakstu tajā saitā, jo tur ir viss aprakstīts, kas ir kas un kas tie par jauniem tv kanāliem.
--> Read more...

trešdiena, 2010. gada 18. augusts

Par virszemes televīzijas antenām

virszemes televīzijas antenas
Video, kurā iespējams ieraudzīt un dzirdēt par Virszemes televīzijas antenas un to veidiem, ja tevi tas interesē, tad skaties šo video - Virszemes TV antenas un to veidi.

Virszemes TV antenasUn tad kad viss ir saslēgts, tad var sākt skatīties virszemes digitālo televīziju jeb virszemes tv digitālā kvalitātē - tātad digitālo televīziju.
--> Read more...

Virszemes televīzijas saites

virszemes televīzija
Šeit būs dažādi noderīgi resursi, kuros ir iespējams atrast daudz noderīgu rakstu par virszemes televīziju un digitālo televīziju, kā arī visu par virszemes digitālās televīzijas saistošām lietām.

LTV par Virszemes TV - Nedaudz novecojis video, kurā Latvijas televīzija stāsta par virszemes TV un protams brīdina skatītājus, ka drīzumā pāries uz digitālo televīziju - Lattelecom virszemes televīziju. Virszemes TV kanālu meklēšana - Lai atrastu daudz kanālus no sākuma ir ir jāpiesaka virszemes TV pamata paka, kurā ir gana daudz TV kanālu un pats galvenais tie ir paši populārākie un Latvijā skatītākie TV kanāli, bet nu skatāmies video, kurā iespējams uzzināt, kā notiek virszemes TV kanālu meklēšana. Un pēdējais ir Virszemes TV video: komplektācija un saslēgšana. Īss ieskats nepieciešamajā aprīkojumā un saslēgšanas instrukcija.

Šobrīd Virszemes televīzija pilnā apjomā pieejama 99,6% Latvijas teritorijas, kā rezultātā Latvijas iedzīvotāji visā valstī var skatīties digitālo televīziju, kuras piedāvājumā ir gan maksas, gan bezmaksas TV kanāli. Tie ir zinātniskie, mūzikas, filmu un citi TV kanāli, bet pats galvenais maksas TV pakas ir veidotas tā, lai katram skatītājam būtu kas interesējošs.
--> Read more...

Latvija pārgāja uz Digitālo TV

tv
Re kāds video, kurš vēstī, ka Latvijā pāriet un ir pārgājusi uz digitālo televīziju, kurai vārdā virszemes televīzija, jo tiek raidīta pa gaisu un tāpēc arī virszemes.

Youtube virszemes video
Tā tas TV ir par 3,50 :)
--> Read more...

pirmdiena, 2010. gada 14. jūnijs

Dekoderi un TV5


Nevēlies pirkt virszemes televīzijas dekoderu? Piesaki Virszemes TV Ekonomisko paku vai Pamata paku, noslēdz līgumu uz 3 gadiem un saņem Virszemes televīzijas dekoderu lietošanā bez maksas. Vairāk par šo visu lasi Lattelecom mājas lapā.

Kam tas varētu būt izdevīgi? Visiem, kuri skatās TV, jo pēc pēdējiem novērojumiem virszemes tv bezmaksas paka paliek arvien tukšāka. Piemēram, TV5 ekonomiskās situācijas dēļ ir izlēmis kļūt par maksas kanālu un nu jau tas ir skatāms ekonomiskajā vai pamata pakā.
--> Read more...

piektdiena, 2010. gada 23. aprīlis

Virszemes televīzija

Analogā televīzija ir veca un novecojusi, tāpēc tās vietā nāk brīnišķīga virszemes digitālā televīzija ar daudz vairāk iespējām un jaunā kvalitātē. Virszemes televīzija ir ja ne lētākā digitālā televīzija, tad viena no lētākajām digitālajām televīzijām Latvijā.

Lai skatītos šo televīziju nav nepieciešams satelītšķīvis, kabeļi un citas iekārtas, bet gan tikai dekoderis, lai tv signāls tiktu raidīts digitālā formātā, kā rezultātā skatītājs iegūst augstu skaņas un attēla kvalitāti - digitālo televīziju. Tā ir superīga televīzija, kā pierādījums tam ir tas, ka to jau skatās vairāki desmiti tūkstoši Latvijas iedzīvotāji, kuri ir sajūsmā par virszemes tv iespējām un kvalitāti.

Protams ir dzirdēti arī mīti, ka tai ir slikta kvalitāte un citas baumas. Tas notiek tāpēc, ka Virszemes televīzija ir superīga televīzija un digitālās televīzijas konkurenti to saprot un tādēļ izplata baumas un citas muļķības, kas neatbilst patiesībai.

Virszemes televīzija ir maksas un bezmaksas. Bezmaksas ir skatāmi Latvijas kanāli, bet par simbolisku cenu ir iespējams skatīties pašus populārākos un skatītākos TV kanālus. Pieejami kanāli gan bērniem, gan pieaugušajiem un ne tikai. Ir daudz un dažādi mūzikas kanāli, ļoti populāri filmu un sportu kanāli un tas ir tikai sākums, jo pēc pilnīgas analogās tv atslēgšanas plānots kanālu skaitu palielināt līdz pat 70.

Nu ko tas arī īsam ievadam par virszemes televīziju arī viss. Tā viņš tagad būs - par 3,50. Tava un mana un mūsu virszemes televīzija.
--> Read more...

 

  © 2009 Justfm.lv akcijas - Virszemes Televīzija