ceturtdiena, 2011. gada 27. janvāris

Ronaldinjo savā elementāRonaldinjo savā elementā. Tas ir futbola dievs Ronalds! Viņš var visu, ja runa iet par futbolu! Tas ir labākais no labākajiem!

TV


TV un digitālā televīzija ir laba lieta. Vajag izvēlēties labāko televīziju, kāda ir virszemes TV, kas pazīstama kā virszemes televīzija digitālā kvalitātē.
--> Read more...

pirmdiena, 2011. gada 24. janvāris

Stjuartes atrod darbu PlayboyStjuartes atrod darbu Playboy. Atlaistās stjuartes atrod darbu Playboy. Piecas bez darba palikušās stjuartes tagad strādās Playboy.

Cerams viņas būs redzamas arī, kādā no virszemes televīzijas kanāliem, jo TV kanāli ir daudz. Virszemes televīzijā ir skatāmi paši skatītākie un populārākie kanāli Latvijā. Tā ir digitālā televīzija ar lielisku skaņas un attēla kvalitāti!

Vai tu zināji, ka FIAT atkal ir Latvijā. Kas un kāpēc - skaties video par FIAT! Izklaidei noskaties, kā vārtsargs izgāž spēli.
--> Read more...

Gadās arī tā pat virszemes TVPopulārs futbolists izgāžas sitot soda sitieni. Šādus kadrus, bet reti var redzēt arī virszemes televīzijā. Lionels Mesi sita 11 metru soda sitienu, bet tas lidoja pāri vārtiem. Iespējams būs atkārtojums redzams, kādā no virszemes televīzijas sporta kanāliem.

Skaties virszemes televīziju un redzēsi ne tikai tādus kadrus!
--> Read more...

piektdiena, 2011. gada 21. janvāris

Auto un virszemes televīzijaVideo redzamas pāris no manām automašīnām, kuras iespējams redzēt arī virszemes televīzijas sporta kanālos.

Ja ir interese par virszemes televīziju, tad šeit būs vēl raksti par šo lielisko digitālo televīziju.
--> Read more...

De Facto 23.janvāra tematiDe Facto 23.janvāra temati ir redzami šajā video, kas skatāms par barību. Skaties De Facto savā televīzijā, kas visdrīzāk ir virszemes televīzija un internetā - interneta TV. De Facto internetā skaties LTV1 interneta tiešraidē, kas būs redzama, ja būsi Lattelecom interneta klients.

Šis bija video par De Facto 23.janvāra tematiem. Turpini sekot jaunumiem un uzzini pirmais, kas notiek Latvijā.
--> Read more...

Cer gadu noslēgt ar peļņu


Citadele cer 2011. gadu noslēgt ar peļņu. Tā ir tā pati Banka Citadele, kas grib 2011. gadu noslēgt ar peļņu. Vairāk par to visu skaties šajā video klipā.

Cer 2011. gadu noslēgt ar peļņu

Banka Citadele cer, 2011. gadu noslēgt ar peļņu, intervijā raidījumam «Labrīt, Latvija» sacīja bankas «Citadele» valdes priekšsēdētājs Juris Jākobsons. Nu tad lai izdodas noslēgt gadu ar peļņu!

Par TV runājot un tieši virszemes TV. Virszemes televīzija: Par virszemes televīzijas antenām. Video, kurā iespējams ieraudzīt un dzirdēt par Virszemes televīzijas antenas un to veidiem, ja tevi tas interesē, tad skaties šo video - Virszemes televīzijas antenas un to veidi.

Uz virszemes televīzijas mājas lapas sākumu.
--> Read more...

Uzbrūk jaunietimPar uzbrukumu jaunietim Vecrīgā aiztur vīrieti, kurš piekāva jaunieti, kuram tika izsaukta medicīniskā palīdzība. Vairāk par šo notikumu skaties video jau tagad!

Viss notika, kad RPP Vecrīgas patruļa saņēma informāciju no pilsētas Videonovērošanas centra darbiniekiem, ka Kaļķu un Vaļņu ielas krustojumā kāds jaunietis uzbrucis otram jaunietim. To arī skaidri var redzēt, kā notiek uzbrukums. RPP jeb Rīgas Pašvaldības policijas ieradās notikumu vietā un aizturēja vainīgo vīrieti, kurš jau devās prom no notikuma vietas.
--> Read more...

FIAT LatvijāFIAT atkal Latvijā, jo atkal ir uzsākta FIAT markas auto tirdzniecību un apkopi. Tas viss atkal Latvijā - SIA "Autobrava" Gunara Astras ielā 5. Tā ir spējīga un pieredzējusi komanda.

Par to visu tika ziņots TV24 ziņu kanālā, kas skatāms arī internetā. TV24 ziņas internetā dod iespēju skatīties ziņas, kad vien gribas.
--> Read more...

otrdiena, 2011. gada 18. janvāris

Vārtsargs izgāžas NHL spēlē

nhl

Vārtsargs izgāžas NHL spēlē. Tas ir Krievu vārtsargs Antons Hudobins, kurš izgāzās NHL spēlē. šo noteikti varēja redzēt arī virszemes televīzijā - kādā no sporta kanāliem, jo šādus kadrus parasti tur var redzēt. Papildus var palasīt rakstu par TV5 un dekoriem, kas ir nedaudz novecojis.

Video redzems, kā populārais krievu vārtsargs Antons Hudobins, kurš spēlē NHL klubā Minesotas Wild ielaida muļķīgus vārtus, kas arī ir galvenais iemesls, kāpēc viņš šajā spēlē ir izgāzies par pilnu programmu.
--> Read more...

Ar laivu uz McDonalds

McDonalds

Video: Ar laivu uz McDonalds pēc kvalitatīvās pārtikas. Austrālijas plūdi ir tas iemesls, kāpēc Brisbenas iedzīvotāji tagad airē nevis iet uz McDonalds. Jaunākais no piedāvājumiem - Ūdenburgers.
--> Read more...

trešdiena, 2011. gada 12. janvāris

Ieskats pagātnē

Šeit būs pāris noderīgi raksti par virszemes digitālo televīziju. Virszemes digitālā TV pazīstama arī kā virszemes TV un Lattelecom virszemes TV. Skaties jauno TV jaunā lieliskā kvalitātē - gan skaņas, gan attēla, jo tas ir to vērts.

Jauni TV kanāli - Ir superīgi jaunumi saistībā ar virszemes televīziju! Tas nozīmē, ka ir parādījušies jauni TV kanāli.

Virszemes TV antenas - Video, kurā iespējams ieraudzīt un dzirdēt par Virszemes televīzijas antenas un to veidiem, ja tevi tas interesē, tad skaties šo video - Virszemes TV antenas un to veidi. Ir interesanti uzzināt, kādas ir virszemes TV antenas un to veidi.


Virszemes TV ir vienīgā zināmā TV Latvijā, kas skatāma bez maksas. Virszemes TV ir digitālā TV. Digitālā televīzija ir lieliska televīzija, jo attēla kvalitāte spridzina!
--> Read more...

 

  © 2009 Justfm.lv akcijas - Virszemes Televīzija