otrdiena, 2011. gada 15. februāris

Alus reklāmaVideo: Optima alus reklāma. No rīta gaišais un vakarā tumšais - Cerams, ka alus testētājs izdzīvoja!
--> Read more...

ceturtdiena, 2011. gada 10. februāris

Lattelecom Virszemes TV televīzijaPiesakot Lattelecom Virszemes televīziju ciparu formātā, Latvijas iedzīvotāji ar TV antenu var skatīties daudz lielāku TV kanālu skaitu, kurus līdz šim varēja vērot tikai satelīttelevīzijas vai kabeļu televīzijas abonenti.

Virszemes televīzija ir digitālā televīzija un tā ir televīzija, kas ir Lattelecom televīzija un tā ir vērojama gan par maksu, gan arī bez maksas. Par maksu protams būs redzami daudz vairāk TV kanālu nekā bez maksas. Par maksu virszemes televīzijā var skatīties populārus un skatītus TV kanālus.
--> Read more...

Virszemes TV skatīšanās

Kas nepieciešams, lai skatītos virszemes televīziju? Ar kādiem televizoriem var redzēt šo TV? Virszemes TV skatīšanās ir iespējama gandrīz ar visiem esošajiem televizoriem.

Lai skatītos Virszemes televīziju bez ārējā ciparu TV uztvērēja pieslēgšanas, nepieciešams televizors ar iebūvētu MPEG-4 ciparu TV uztvērēju. Ja Tavs televizors ražots līdz 2008. gadam, tam visticamāk nav iebūvēts MPEG-4 DVB-T uztvērējs.

Ja TV nav iebūvēts dekoderis, tad būs vajadzīgs ārējais DVB-T MPEG-4 TV dekoderis, kurā tiek ievietota viedkarte, lai varētu skatīties maksas Virszemes TV kanālus, kā arī āra antena. Ja televizorā jau ir iebūvēts dekoderis, tad būs nepieciešams MPEG-4 CAM modulis, kurā tiek ievietota viedkarte, lai varētu skatīties maksas Virszemes TV kanālus (CAM moduļa vietā var izmantot arī to pašu ārējo DVB-T MPEG-4 TV dekoderi), kā arī jau minētā āra antena.
--> Read more...

TV dekoders

Kas ir TV dekoderis? Kam nepieciešams TV dekoderis? Par to īsumā var uzzināt šajā rakstā par TV dekoderi, kas palīdzēs vērot TV, kas ir gan par maksu, gan bez maksas.

TV dekoderis ir nepieciešams televizoriem, kuros nav iebūvēts MPEG-4 dekoderis, lai raidīto ciparu TV signālu televizors varētu pārvērst tam atbilstošā formātā. Daudzos pasaules vadošo zīmolu televizoru modeļos, kuri izlaisti pēc 2008. gada, dekoderis Virszemes televīzijas programmu uztveršanai MPEG-4 formātā jau ir iebūvēts, tāpēc šādu televizoru īpašniekiem atsevišķs dekoderis nebūs vajadzīgs. Ieskaties sava televizora lietotāja instrukcijā vai griezies pie televizora ražotāja, lai noskaidrotu, vai Tava televizorā ir iebūvēts MPEG-4 dekoderis.


CAM modulis ir ērts risinājums televizoru ar iebūvētu TV dekoderu īpašniekiem. Izmantojot šo moduli, Virszemes televīzijas viedkarti iespējams ievietot pašā CAM modulī, kurš savukārt ievietojams TV, neslēdzot televizoram klāt ārējo TV dekoderu.

Šeit par kanālu atkārtošanu priekš virszemes televīzijas, kas ir tā pati televīzija - tikai digitālā kvalitātē.
--> Read more...

Virszemes televīzijas kanāli 2
Pamācības video priekš virszemes televīzijas. Lattelecom Virszemes TV - kanālu meklēšana, kā arī šeit var apskatīt: Virszemes televīzijas kanālu atkārtota meklēšana.

Lattelecom Virszemes televīzijas kanālu meklēšanas demonstrācija izmantojot ārējo dekoderi TV Star T6 SD CX. Kas ir dekoderis? Dekoderis ir nepieciešams televizoriem, kuros nav iebūvēts MPEG-4 dekoderis, lai raidīto ciparu TV signālu Tavs televizors varētu pārvērst tam atbilstošā formātā. Jaunajos TV aparātos parasti šāds dekoderis jau ir iebūvēts. Pirms pērc televizoru pārbaudi vai viss ir kārtībā, lai ir dekoderis!

Šis ir blogs par virszemes televīziju, bet ir arī par virszemes TV un virszemes televīziju, kā arī par virszemes TV, kas sniegs atbildes par virszemes televīziju.
--> Read more...

Virszemes televīzijas kanāli
Virszemes televīzijas kanāli jeb to atkārtota meklēšana. Šis ir pamācības video priekš virszemes televīzijas. Lattelecom Virszemes TV kanālu atkārtotā meklēšana.

Gadījumos, kad ne visi kanāli ir atrasti vai kad kanālu skaits tiks papildināts, ir iespējams veikt atkārtotu kanālu meklēšanu. Par to visu vari ērti un ātri uzzināt šajā lieliskajā video, ko Lattelecom ir sagatavojis arī Tev.

Skaties virszemes televīziju un esi virs zemes!
--> Read more...

Viedkarte un CAM modulis

Viedkarte un CAM modulis

Viedkarte un CAM modulis. Lattelecom Virszemes televīzijas viedkarte un CAM modulis. Šī pamācība noderēs iesācējiem, kas pastāstīs nedaudz par virszemes televīzijas viedkartēm un cam moduļiem.

Par televīziju


Jāpiebilst arī tas, ka televizoriem ar jau iebūvētu digitālās televīzijas DVB-T dekoderi nav nepieciešams pieslēgt ārējo dekoderi, bet lai skatītos Virszemes televīzijas maksas kanālus ir nepieciešams CAM modulis un viedkarte.

Uzstādot Virszemes televīziju patstāvīgi, jāņem vērā dzīvesvietas novietojums attiecībā pret TV torņiem.

Lai skatītos Virszemes televīzijuLai skatītos Virszemes TV bez ārējā ciparu TV uztvērēja pieslēgšanas, nepieciešams televizors ar iebūvētu MPEG-4 ciparu TV uztvērēju. Ja Tavs televizors ražots līdz 2008. gadam, tam visticamāk nav iebūvēts MPEG-4 DVB-T uztvērējs.
--> Read more...

Virszemes televīzijas spraudņa montāža


Virszemes televīzijas spraudņa montāža. Virszemes televīzijas TV antenas vada spraudņa montāža. Šeit būs video pamācība, kā mājas apstākļos veikt TV antenas vada spraudņa montāžu.

Lai skatītos Virszemes TV bez ārējā ciparu TV uztvērēja pieslēgšanas, nepieciešams televizors ar iebūvētu MPEG-4 ciparu TV uztvērēju. Ja Tavs televizors ražots līdz 2008. gadam, tam visticamāk nav iebūvēts MPEG-4 DVB-T uztvērējs.

Virszemes tv ir televīzija, kuras apraide tiek nodrošināta, izmantojot radioviļņus, līdzīgi kā analogajā TV apraidē. Tas nozīmē, ka nav nepieciešami nekādi papildus kabeļi vai šķīvju uzstādīšana.
--> Read more...

Virszemes televīzijas komplektācija


Virszemes TV komplektācija. Lattelecom Virszemes televīzijas komplektācija un saslēgšana. Šajā video atradīsi atbildes uz šiem jautājumiem. Tā ir Virszemes televīzijas komplektācija un saslēgšana ar Televizoru. Īss ieskats nepieciešamajā aprīkojumā un saslēgšanas instrukcija.

Lai skatītos Virszemes TV bez ārējā ciparu TV uztvērēja pieslēgšanas, nepieciešams televizors ar iebūvētu MPEG-4 ciparu TV uztvērēju. Ja Tavs televizors ražots līdz 2008. gadam, tam visticamāk nav iebūvēts MPEG-4 DVB-T uztvērējs.

Lattelecom Virszemes televīziju vari pieslēgt pats. Tas ir ātri un vienkārši, jo ir pieejami pašmācības video, kas atvieglos un atbildēs uz jautājumiem, kas radušies pieslēdzot virszemes televīziju, kas ir televīzijas, kas skatāma gan bez maksas, gan par maksu.
--> Read more...

otrdiena, 2011. gada 8. februāris

Dzīve būs grūta


Prezidents stāsta skolēniem, ka dzīve būs grūta. «Es gribētu, lai Jūs visi atcerētos dzīve vienmēr būs grūta. Tas ir jāpieņem pašam. Vieglas dzīves nav,» Ķekavas vidusskolas skolēniem šodien sacīja Valsts prezidents Valdis Zatlers. Zelta vārdi no Valda mutes!

--> Read more...

Interneta dienaInterneta diena, jo šodien atzīmē vispasaules drošāka interneta dienu. Šādu interneta dienu atzīmē vairāk kā 60 valstis visā pasaulē. Šī gada kampaņas «Internets - tā nav spēle, tā ir TAVA dzīve!» mērķis ir vērst sabiedrības, īpaši bērnu un jauniešu, uzmanību uz virtuālās dzīves nozīmi, uz to, kā aktivitātes virtuālajā vidē ietekmē personas reālo dzīvi.
--> Read more...

trešdiena, 2011. gada 2. februāris

Virszemes priekšapmaksas televīzija

Lattelecom Virszemes televīzija un tās priekšrocība ir tā, ka nav nepieciešams uzstādīt „šķīvi”, bet pietiek ar jumta vai istabas antenu, kura daudzās mājsaimniecībās jau ir. Lai uztvertu Virszemes TV, klientam, kuram jau tagad ir antena, būs jāiegādājas Virszemes TV uztvērējs jeb dekoderis.

TV ar MPEG4Ja plāno tuvākajā laikā iegādāties jaunu televizoru iesaku izvēlēties televizoru ar jau iebūvētu MPEG-4 ciparu TV uztvērēju, lai tam nav jāpieslēdz ārējais ciparu TV uztvērējs. Sīkāk par to vari uzzināt Lattelecom mājas lapā sadaļā Virszemes TV.

Internetā IZDEVĪGĀK! Pasūti pakalpojumu internetā un ietaupi Ls 5! Atlaide tiks piešķirta vienu reizi nākamajā Lattelecom rēķinā pēc pakalpojuma ierīkošanas. Piedāvājums ir spēkā tikai privātpersonām piesakot jaunu pakalpojumu un neattiecas uz gadījumiem, kad tiek veiktas pārejas no viena Lattelecom pakalpojuma veida uz citu.

Par dekoderiem


Dekoderus var iegādāties teju visur! Dekoderus var iegādāties ne tikai Lattelecom klientu apkalpošanas centros, bet arī Rimi, Supernetto, Maxima veikalu tīklos, 620 Latvijas Pasta nodaļās, kā arī sadzīves elektronikas preču veikalos. Dekoderus var pasūtīt arī zvanot uz klientu servisa tālruni 177.

Virszemes ciparu apraide ir vienīgais apraides veids, kas iedzīvotājiem arī turpmāk nodrošinās iespēju bez maksas skatīties Latvijas TV programmas. Pārējie apraides veidi ir tikai un vienīgi par maksu.

Priekšapmaksas televīzijaPriekšapmaksas televīzija ir Lattelecom produkts, kas darbosies identiski kā mobilo sakaru priekšapmaksas kartes un būs bez jebkādām līgumsaistībām. Katrs pats varēs izvēlēties, cik ilgi un kādus kanālus skatīties.

Lai sāktu lietot šo produktu, ir jānopērk Virszemes TV Starta paka, kurā ietilpst dekoderis un viedkarte ar aktivizētu bezmaksas 30 dienu piekļuvi maksas kanāliem. Pagarināt pakalpojumu varēs ar TV atjaunošanas koda palīdzību, kas nopērkams Narvesen un Plus Punkts tirdzniecības vietās.

Starta pakas cena ir Ls 44.50, kas ietver 39 Ls par dekoderu un 5,5 Ls par viedkarti un iespēju ne tikai uztvert bezmaksas kanālus, bet arī 30 dienas par velti skatīties arī maksas kanālus. Starta paku var iegādāties Lattelecom veikalos, un vadošajos sadzīves elektronikas veikalos.
--> Read more...

Pasūti Virszemes TV

Lattelecom Virszemes TV priekšrocība ir tā, ka nav nepieciešams uzstādīt „šķīvi”, bet pietiek ar jumta vai istabas antenu, kura daudzās mājsaimniecībās jau ir. Lai uztvertu Virszemes TV, klientam, kuram jau tagad ir antena, būs jāiegādājas Virszemes TV uztvērējs jeb dekoderis.

Internetā IZDEVĪGĀK! Pasūti pakalpojumu internetā un ietaupi Ls 5! Atlaide tiks piešķirta vienu reizi nākamajā Lattelecom rēķinā pēc pakalpojuma ierīkošanas. Piedāvājums ir spēkā tikai privātpersonām piesakot jaunu pakalpojumu un neattiecas uz gadījumiem, kad tiek veiktas pārejas no viena Lattelecom pakalpojuma veida uz citu.

Virszemes ciparu apraide ir vienīgais apraides veids, kas iedzīvotājiem arī turpmāk nodrošinās iespēju bez maksas skatīties Latvijas TV programmas. Pārējie apraides veidi ir tikai un vienīgi par maksu.
--> Read more...

Virszemes ciparu apraide

Ja plāno tuvākajā laikā iegādāties jaunu televizoru iesaku izvēlēties televizoru ar jau iebūvētu MPEG-4 ciparu TV uztvērēju, lai tam nav jāpieslēdz ārējais ciparu TV uztvērējs.

Dekoderis


TV dekoders ir nepieciešams televizoriem, kuros nav iebūvēts MPEG-4 dekoderis, lai raidīto ciparu TV signālu Tavs televizors varētu pārvērst tam atbilstošā formātā.

Starta paka


Pēc virszemes televīzijas starta paku! Starta pakas cena ir Ls 44.50, kas ietver 39 Ls par dekoderu un 5,5 Ls par viedkarti un iespēju ne tikai uztvert bezmaksas kanālus, bet arī 30 dienas par velti skatīties arī maksas kanālus.

Lai tūkstošiem cilvēku atvieglotu pāreju no analogās uz ciparu apraidi un sniegtu iespēju izbaudīt visas Virszemes TV priekšrocības, tostarp arī maksas kanālus, Lattelecom ir radījis unikālu produktu – priekšapmaksas televīziju, kas darbosies identiski kā mobilo sakaru priekšapmaksas kartes un būs bez jebkādām līgumsaistībām.

Virszemes ciparu apraide ir vienīgais apraides veids, kas iedzīvotājiem arī turpmāk nodrošinās iespēju bez maksas skatīties Latvijas TV programmas. Pārējie apraides veidi ir tikai un vienīgi par maksu.
--> Read more...

 

  © 2009 Justfm.lv akcijas - Virszemes Televīzija