otrdiena, 2011. gada 15. marts

Popkorna lielgabals


Popkorns vairumā: Ķīnietis izgudrojis popkorna lielgabalu.
--> Read more...

otrdiena, 2011. gada 15. februāris

Alus reklāmaVideo: Optima alus reklāma. No rīta gaišais un vakarā tumšais - Cerams, ka alus testētājs izdzīvoja!
--> Read more...

ceturtdiena, 2011. gada 10. februāris

Lattelecom Virszemes TV televīzijaPiesakot Lattelecom Virszemes televīziju ciparu formātā, Latvijas iedzīvotāji ar TV antenu var skatīties daudz lielāku TV kanālu skaitu, kurus līdz šim varēja vērot tikai satelīttelevīzijas vai kabeļu televīzijas abonenti.

Virszemes televīzija ir digitālā televīzija un tā ir televīzija, kas ir Lattelecom televīzija un tā ir vērojama gan par maksu, gan arī bez maksas. Par maksu protams būs redzami daudz vairāk TV kanālu nekā bez maksas. Par maksu virszemes televīzijā var skatīties populārus un skatītus TV kanālus.
--> Read more...

Virszemes TV skatīšanās

Kas nepieciešams, lai skatītos virszemes televīziju? Ar kādiem televizoriem var redzēt šo TV? Virszemes TV skatīšanās ir iespējama gandrīz ar visiem esošajiem televizoriem.

Lai skatītos Virszemes televīziju bez ārējā ciparu TV uztvērēja pieslēgšanas, nepieciešams televizors ar iebūvētu MPEG-4 ciparu TV uztvērēju. Ja Tavs televizors ražots līdz 2008. gadam, tam visticamāk nav iebūvēts MPEG-4 DVB-T uztvērējs.

Ja TV nav iebūvēts dekoderis, tad būs vajadzīgs ārējais DVB-T MPEG-4 TV dekoderis, kurā tiek ievietota viedkarte, lai varētu skatīties maksas Virszemes TV kanālus, kā arī āra antena. Ja televizorā jau ir iebūvēts dekoderis, tad būs nepieciešams MPEG-4 CAM modulis, kurā tiek ievietota viedkarte, lai varētu skatīties maksas Virszemes TV kanālus (CAM moduļa vietā var izmantot arī to pašu ārējo DVB-T MPEG-4 TV dekoderi), kā arī jau minētā āra antena.
--> Read more...

TV dekoders

Kas ir TV dekoderis? Kam nepieciešams TV dekoderis? Par to īsumā var uzzināt šajā rakstā par TV dekoderi, kas palīdzēs vērot TV, kas ir gan par maksu, gan bez maksas.

TV dekoderis ir nepieciešams televizoriem, kuros nav iebūvēts MPEG-4 dekoderis, lai raidīto ciparu TV signālu televizors varētu pārvērst tam atbilstošā formātā. Daudzos pasaules vadošo zīmolu televizoru modeļos, kuri izlaisti pēc 2008. gada, dekoderis Virszemes televīzijas programmu uztveršanai MPEG-4 formātā jau ir iebūvēts, tāpēc šādu televizoru īpašniekiem atsevišķs dekoderis nebūs vajadzīgs. Ieskaties sava televizora lietotāja instrukcijā vai griezies pie televizora ražotāja, lai noskaidrotu, vai Tava televizorā ir iebūvēts MPEG-4 dekoderis.


CAM modulis ir ērts risinājums televizoru ar iebūvētu TV dekoderu īpašniekiem. Izmantojot šo moduli, Virszemes televīzijas viedkarti iespējams ievietot pašā CAM modulī, kurš savukārt ievietojams TV, neslēdzot televizoram klāt ārējo TV dekoderu.

Šeit par kanālu atkārtošanu priekš virszemes televīzijas, kas ir tā pati televīzija - tikai digitālā kvalitātē.
--> Read more...

Virszemes televīzijas kanāli 2
Pamācības video priekš virszemes televīzijas. Lattelecom Virszemes TV - kanālu meklēšana, kā arī šeit var apskatīt: Virszemes televīzijas kanālu atkārtota meklēšana.

Lattelecom Virszemes televīzijas kanālu meklēšanas demonstrācija izmantojot ārējo dekoderi TV Star T6 SD CX. Kas ir dekoderis? Dekoderis ir nepieciešams televizoriem, kuros nav iebūvēts MPEG-4 dekoderis, lai raidīto ciparu TV signālu Tavs televizors varētu pārvērst tam atbilstošā formātā. Jaunajos TV aparātos parasti šāds dekoderis jau ir iebūvēts. Pirms pērc televizoru pārbaudi vai viss ir kārtībā, lai ir dekoderis!

Šis ir blogs par virszemes televīziju, bet ir arī par virszemes TV un virszemes televīziju, kā arī par virszemes TV, kas sniegs atbildes par virszemes televīziju.
--> Read more...

Virszemes televīzijas kanāli
Virszemes televīzijas kanāli jeb to atkārtota meklēšana. Šis ir pamācības video priekš virszemes televīzijas. Lattelecom Virszemes TV kanālu atkārtotā meklēšana.

Gadījumos, kad ne visi kanāli ir atrasti vai kad kanālu skaits tiks papildināts, ir iespējams veikt atkārtotu kanālu meklēšanu. Par to visu vari ērti un ātri uzzināt šajā lieliskajā video, ko Lattelecom ir sagatavojis arī Tev.

Skaties virszemes televīziju un esi virs zemes!
--> Read more...

Viedkarte un CAM modulis

Viedkarte un CAM modulis

Viedkarte un CAM modulis. Lattelecom Virszemes televīzijas viedkarte un CAM modulis. Šī pamācība noderēs iesācējiem, kas pastāstīs nedaudz par virszemes televīzijas viedkartēm un cam moduļiem.

Par televīziju


Jāpiebilst arī tas, ka televizoriem ar jau iebūvētu digitālās televīzijas DVB-T dekoderi nav nepieciešams pieslēgt ārējo dekoderi, bet lai skatītos Virszemes televīzijas maksas kanālus ir nepieciešams CAM modulis un viedkarte.

Uzstādot Virszemes televīziju patstāvīgi, jāņem vērā dzīvesvietas novietojums attiecībā pret TV torņiem.

Lai skatītos Virszemes televīzijuLai skatītos Virszemes TV bez ārējā ciparu TV uztvērēja pieslēgšanas, nepieciešams televizors ar iebūvētu MPEG-4 ciparu TV uztvērēju. Ja Tavs televizors ražots līdz 2008. gadam, tam visticamāk nav iebūvēts MPEG-4 DVB-T uztvērējs.
--> Read more...

Virszemes televīzijas spraudņa montāža


Virszemes televīzijas spraudņa montāža. Virszemes televīzijas TV antenas vada spraudņa montāža. Šeit būs video pamācība, kā mājas apstākļos veikt TV antenas vada spraudņa montāžu.

Lai skatītos Virszemes TV bez ārējā ciparu TV uztvērēja pieslēgšanas, nepieciešams televizors ar iebūvētu MPEG-4 ciparu TV uztvērēju. Ja Tavs televizors ražots līdz 2008. gadam, tam visticamāk nav iebūvēts MPEG-4 DVB-T uztvērējs.

Virszemes tv ir televīzija, kuras apraide tiek nodrošināta, izmantojot radioviļņus, līdzīgi kā analogajā TV apraidē. Tas nozīmē, ka nav nepieciešami nekādi papildus kabeļi vai šķīvju uzstādīšana.
--> Read more...

Virszemes televīzijas komplektācija


Virszemes TV komplektācija. Lattelecom Virszemes televīzijas komplektācija un saslēgšana. Šajā video atradīsi atbildes uz šiem jautājumiem. Tā ir Virszemes televīzijas komplektācija un saslēgšana ar Televizoru. Īss ieskats nepieciešamajā aprīkojumā un saslēgšanas instrukcija.

Lai skatītos Virszemes TV bez ārējā ciparu TV uztvērēja pieslēgšanas, nepieciešams televizors ar iebūvētu MPEG-4 ciparu TV uztvērēju. Ja Tavs televizors ražots līdz 2008. gadam, tam visticamāk nav iebūvēts MPEG-4 DVB-T uztvērējs.

Lattelecom Virszemes televīziju vari pieslēgt pats. Tas ir ātri un vienkārši, jo ir pieejami pašmācības video, kas atvieglos un atbildēs uz jautājumiem, kas radušies pieslēdzot virszemes televīziju, kas ir televīzijas, kas skatāma gan bez maksas, gan par maksu.
--> Read more...

otrdiena, 2011. gada 8. februāris

Dzīve būs grūta


Prezidents stāsta skolēniem, ka dzīve būs grūta. «Es gribētu, lai Jūs visi atcerētos dzīve vienmēr būs grūta. Tas ir jāpieņem pašam. Vieglas dzīves nav,» Ķekavas vidusskolas skolēniem šodien sacīja Valsts prezidents Valdis Zatlers. Zelta vārdi no Valda mutes!

--> Read more...

Interneta dienaInterneta diena, jo šodien atzīmē vispasaules drošāka interneta dienu. Šādu interneta dienu atzīmē vairāk kā 60 valstis visā pasaulē. Šī gada kampaņas «Internets - tā nav spēle, tā ir TAVA dzīve!» mērķis ir vērst sabiedrības, īpaši bērnu un jauniešu, uzmanību uz virtuālās dzīves nozīmi, uz to, kā aktivitātes virtuālajā vidē ietekmē personas reālo dzīvi.
--> Read more...

trešdiena, 2011. gada 2. februāris

Virszemes priekšapmaksas televīzija

Lattelecom Virszemes televīzija un tās priekšrocība ir tā, ka nav nepieciešams uzstādīt „šķīvi”, bet pietiek ar jumta vai istabas antenu, kura daudzās mājsaimniecībās jau ir. Lai uztvertu Virszemes TV, klientam, kuram jau tagad ir antena, būs jāiegādājas Virszemes TV uztvērējs jeb dekoderis.

TV ar MPEG4Ja plāno tuvākajā laikā iegādāties jaunu televizoru iesaku izvēlēties televizoru ar jau iebūvētu MPEG-4 ciparu TV uztvērēju, lai tam nav jāpieslēdz ārējais ciparu TV uztvērējs. Sīkāk par to vari uzzināt Lattelecom mājas lapā sadaļā Virszemes TV.

Internetā IZDEVĪGĀK! Pasūti pakalpojumu internetā un ietaupi Ls 5! Atlaide tiks piešķirta vienu reizi nākamajā Lattelecom rēķinā pēc pakalpojuma ierīkošanas. Piedāvājums ir spēkā tikai privātpersonām piesakot jaunu pakalpojumu un neattiecas uz gadījumiem, kad tiek veiktas pārejas no viena Lattelecom pakalpojuma veida uz citu.

Par dekoderiem


Dekoderus var iegādāties teju visur! Dekoderus var iegādāties ne tikai Lattelecom klientu apkalpošanas centros, bet arī Rimi, Supernetto, Maxima veikalu tīklos, 620 Latvijas Pasta nodaļās, kā arī sadzīves elektronikas preču veikalos. Dekoderus var pasūtīt arī zvanot uz klientu servisa tālruni 177.

Virszemes ciparu apraide ir vienīgais apraides veids, kas iedzīvotājiem arī turpmāk nodrošinās iespēju bez maksas skatīties Latvijas TV programmas. Pārējie apraides veidi ir tikai un vienīgi par maksu.

Priekšapmaksas televīzijaPriekšapmaksas televīzija ir Lattelecom produkts, kas darbosies identiski kā mobilo sakaru priekšapmaksas kartes un būs bez jebkādām līgumsaistībām. Katrs pats varēs izvēlēties, cik ilgi un kādus kanālus skatīties.

Lai sāktu lietot šo produktu, ir jānopērk Virszemes TV Starta paka, kurā ietilpst dekoderis un viedkarte ar aktivizētu bezmaksas 30 dienu piekļuvi maksas kanāliem. Pagarināt pakalpojumu varēs ar TV atjaunošanas koda palīdzību, kas nopērkams Narvesen un Plus Punkts tirdzniecības vietās.

Starta pakas cena ir Ls 44.50, kas ietver 39 Ls par dekoderu un 5,5 Ls par viedkarti un iespēju ne tikai uztvert bezmaksas kanālus, bet arī 30 dienas par velti skatīties arī maksas kanālus. Starta paku var iegādāties Lattelecom veikalos, un vadošajos sadzīves elektronikas veikalos.
--> Read more...

Pasūti Virszemes TV

Lattelecom Virszemes TV priekšrocība ir tā, ka nav nepieciešams uzstādīt „šķīvi”, bet pietiek ar jumta vai istabas antenu, kura daudzās mājsaimniecībās jau ir. Lai uztvertu Virszemes TV, klientam, kuram jau tagad ir antena, būs jāiegādājas Virszemes TV uztvērējs jeb dekoderis.

Internetā IZDEVĪGĀK! Pasūti pakalpojumu internetā un ietaupi Ls 5! Atlaide tiks piešķirta vienu reizi nākamajā Lattelecom rēķinā pēc pakalpojuma ierīkošanas. Piedāvājums ir spēkā tikai privātpersonām piesakot jaunu pakalpojumu un neattiecas uz gadījumiem, kad tiek veiktas pārejas no viena Lattelecom pakalpojuma veida uz citu.

Virszemes ciparu apraide ir vienīgais apraides veids, kas iedzīvotājiem arī turpmāk nodrošinās iespēju bez maksas skatīties Latvijas TV programmas. Pārējie apraides veidi ir tikai un vienīgi par maksu.
--> Read more...

Virszemes ciparu apraide

Ja plāno tuvākajā laikā iegādāties jaunu televizoru iesaku izvēlēties televizoru ar jau iebūvētu MPEG-4 ciparu TV uztvērēju, lai tam nav jāpieslēdz ārējais ciparu TV uztvērējs.

Dekoderis


TV dekoders ir nepieciešams televizoriem, kuros nav iebūvēts MPEG-4 dekoderis, lai raidīto ciparu TV signālu Tavs televizors varētu pārvērst tam atbilstošā formātā.

Starta paka


Pēc virszemes televīzijas starta paku! Starta pakas cena ir Ls 44.50, kas ietver 39 Ls par dekoderu un 5,5 Ls par viedkarti un iespēju ne tikai uztvert bezmaksas kanālus, bet arī 30 dienas par velti skatīties arī maksas kanālus.

Lai tūkstošiem cilvēku atvieglotu pāreju no analogās uz ciparu apraidi un sniegtu iespēju izbaudīt visas Virszemes TV priekšrocības, tostarp arī maksas kanālus, Lattelecom ir radījis unikālu produktu – priekšapmaksas televīziju, kas darbosies identiski kā mobilo sakaru priekšapmaksas kartes un būs bez jebkādām līgumsaistībām.

Virszemes ciparu apraide ir vienīgais apraides veids, kas iedzīvotājiem arī turpmāk nodrošinās iespēju bez maksas skatīties Latvijas TV programmas. Pārējie apraides veidi ir tikai un vienīgi par maksu.
--> Read more...

ceturtdiena, 2011. gada 27. janvāris

Ronaldinjo savā elementāRonaldinjo savā elementā. Tas ir futbola dievs Ronalds! Viņš var visu, ja runa iet par futbolu! Tas ir labākais no labākajiem!

TV


TV un digitālā televīzija ir laba lieta. Vajag izvēlēties labāko televīziju, kāda ir virszemes TV, kas pazīstama kā virszemes televīzija digitālā kvalitātē.
--> Read more...

pirmdiena, 2011. gada 24. janvāris

Stjuartes atrod darbu PlayboyStjuartes atrod darbu Playboy. Atlaistās stjuartes atrod darbu Playboy. Piecas bez darba palikušās stjuartes tagad strādās Playboy.

Cerams viņas būs redzamas arī, kādā no virszemes televīzijas kanāliem, jo TV kanāli ir daudz. Virszemes televīzijā ir skatāmi paši skatītākie un populārākie kanāli Latvijā. Tā ir digitālā televīzija ar lielisku skaņas un attēla kvalitāti!

Vai tu zināji, ka FIAT atkal ir Latvijā. Kas un kāpēc - skaties video par FIAT! Izklaidei noskaties, kā vārtsargs izgāž spēli.
--> Read more...

Gadās arī tā pat virszemes TVPopulārs futbolists izgāžas sitot soda sitieni. Šādus kadrus, bet reti var redzēt arī virszemes televīzijā. Lionels Mesi sita 11 metru soda sitienu, bet tas lidoja pāri vārtiem. Iespējams būs atkārtojums redzams, kādā no virszemes televīzijas sporta kanāliem.

Skaties virszemes televīziju un redzēsi ne tikai tādus kadrus!
--> Read more...

piektdiena, 2011. gada 21. janvāris

Auto un virszemes televīzijaVideo redzamas pāris no manām automašīnām, kuras iespējams redzēt arī virszemes televīzijas sporta kanālos.

Ja ir interese par virszemes televīziju, tad šeit būs vēl raksti par šo lielisko digitālo televīziju.
--> Read more...

De Facto 23.janvāra tematiDe Facto 23.janvāra temati ir redzami šajā video, kas skatāms par barību. Skaties De Facto savā televīzijā, kas visdrīzāk ir virszemes televīzija un internetā - interneta TV. De Facto internetā skaties LTV1 interneta tiešraidē, kas būs redzama, ja būsi Lattelecom interneta klients.

Šis bija video par De Facto 23.janvāra tematiem. Turpini sekot jaunumiem un uzzini pirmais, kas notiek Latvijā.
--> Read more...

Cer gadu noslēgt ar peļņu


Citadele cer 2011. gadu noslēgt ar peļņu. Tā ir tā pati Banka Citadele, kas grib 2011. gadu noslēgt ar peļņu. Vairāk par to visu skaties šajā video klipā.

Cer 2011. gadu noslēgt ar peļņu

Banka Citadele cer, 2011. gadu noslēgt ar peļņu, intervijā raidījumam «Labrīt, Latvija» sacīja bankas «Citadele» valdes priekšsēdētājs Juris Jākobsons. Nu tad lai izdodas noslēgt gadu ar peļņu!

Par TV runājot un tieši virszemes TV. Virszemes televīzija: Par virszemes televīzijas antenām. Video, kurā iespējams ieraudzīt un dzirdēt par Virszemes televīzijas antenas un to veidiem, ja tevi tas interesē, tad skaties šo video - Virszemes televīzijas antenas un to veidi.

Uz virszemes televīzijas mājas lapas sākumu.
--> Read more...

Uzbrūk jaunietimPar uzbrukumu jaunietim Vecrīgā aiztur vīrieti, kurš piekāva jaunieti, kuram tika izsaukta medicīniskā palīdzība. Vairāk par šo notikumu skaties video jau tagad!

Viss notika, kad RPP Vecrīgas patruļa saņēma informāciju no pilsētas Videonovērošanas centra darbiniekiem, ka Kaļķu un Vaļņu ielas krustojumā kāds jaunietis uzbrucis otram jaunietim. To arī skaidri var redzēt, kā notiek uzbrukums. RPP jeb Rīgas Pašvaldības policijas ieradās notikumu vietā un aizturēja vainīgo vīrieti, kurš jau devās prom no notikuma vietas.
--> Read more...

FIAT LatvijāFIAT atkal Latvijā, jo atkal ir uzsākta FIAT markas auto tirdzniecību un apkopi. Tas viss atkal Latvijā - SIA "Autobrava" Gunara Astras ielā 5. Tā ir spējīga un pieredzējusi komanda.

Par to visu tika ziņots TV24 ziņu kanālā, kas skatāms arī internetā. TV24 ziņas internetā dod iespēju skatīties ziņas, kad vien gribas.
--> Read more...

otrdiena, 2011. gada 18. janvāris

Vārtsargs izgāžas NHL spēlē

nhl

Vārtsargs izgāžas NHL spēlē. Tas ir Krievu vārtsargs Antons Hudobins, kurš izgāzās NHL spēlē. šo noteikti varēja redzēt arī virszemes televīzijā - kādā no sporta kanāliem, jo šādus kadrus parasti tur var redzēt. Papildus var palasīt rakstu par TV5 un dekoriem, kas ir nedaudz novecojis.

Video redzems, kā populārais krievu vārtsargs Antons Hudobins, kurš spēlē NHL klubā Minesotas Wild ielaida muļķīgus vārtus, kas arī ir galvenais iemesls, kāpēc viņš šajā spēlē ir izgāzies par pilnu programmu.
--> Read more...

Ar laivu uz McDonalds

McDonalds

Video: Ar laivu uz McDonalds pēc kvalitatīvās pārtikas. Austrālijas plūdi ir tas iemesls, kāpēc Brisbenas iedzīvotāji tagad airē nevis iet uz McDonalds. Jaunākais no piedāvājumiem - Ūdenburgers.
--> Read more...

trešdiena, 2011. gada 12. janvāris

Ieskats pagātnē

Šeit būs pāris noderīgi raksti par virszemes digitālo televīziju. Virszemes digitālā TV pazīstama arī kā virszemes TV un Lattelecom virszemes TV. Skaties jauno TV jaunā lieliskā kvalitātē - gan skaņas, gan attēla, jo tas ir to vērts.

Jauni TV kanāli - Ir superīgi jaunumi saistībā ar virszemes televīziju! Tas nozīmē, ka ir parādījušies jauni TV kanāli.

Virszemes TV antenas - Video, kurā iespējams ieraudzīt un dzirdēt par Virszemes televīzijas antenas un to veidiem, ja tevi tas interesē, tad skaties šo video - Virszemes TV antenas un to veidi. Ir interesanti uzzināt, kādas ir virszemes TV antenas un to veidi.


Virszemes TV ir vienīgā zināmā TV Latvijā, kas skatāma bez maksas. Virszemes TV ir digitālā TV. Digitālā televīzija ir lieliska televīzija, jo attēla kvalitāte spridzina!
--> Read more...

 

  © 2009 Justfm.lv akcijas - Virszemes Televīzija