ceturtdiena, 2012. gada 15. marts

Virszemes TV ierīkošana

Latvijā Virszemes digitālās televīzijai apraidei tiek izmantota šobrīd visprogresīvākā datu kompresijas tehnoloģija MPEG-4.

Lai skatītos virszemes TV nepieciešams televizors ar iebūvētu MPEG-4 ciparu TV uztvērēju, bet ja Tavs televizors ražots līdz 2008. gadam, tam visticamāk nav iebūvēts MPEG-4 DVB-T uztvērējs. Šādiem televizoriem ir nepieciešams TV dekoderis.

Virszemes TV ierīkošana vecākiem televizoriemĀrējais DVB-T MPEG-4 ciparu uztvērējs jeb dekoderis, kurā tiek ievietota viedkarte, lai varētu skatīties maksas Virszemes TV kanālus;
āra antena.

Virszemes TV ierīkošana televizoriem ar iebūvētu MPEG-4 uztvērējuMPEG-4 CAM modulis, kurā tiek ievietota viedkarte, lai varētu skatīties maksas Virszemes TV kanālus (CAM moduļa vietā var izmantot arī to pašu ārējo DVB-T MPEG-4 ciparu uztvērēju);

Iekārtas, TV pakas un visu nepieciešamo vari iegādāties aizpildot pieteikuma formu.
Virszemes televīziju vari pieslēgt pats izmantojot video pamācības, Ciparu TV uztvērēja rokasgrāmata vai, lai antenu Tev uzstāda speciālists.
Internetā IZDEVĪGĀK! Pasūti virszemes digitālo televīziju internetā un saņem atlaidi Ls 5!

Virszemes TV ir televīzija, kuras apraide tiek nodrošināta, izmantojot radioviļņus, līdzīgi kā analogajā TV apraidē. Tas nozīmē, ka nav nepieciešami nekādi papildus kabeļi vai šķīvju uzstādīšana.
--> Read more...

 

  © 2009 Justfm.lv akcijas - Virszemes Televīzija