sestdiena, 2014. gada 17. maijs

Interneta TV

Interneta TV dod iespēju skatīties filmas, seriālus, multenes, raidījumus vai savus iemīļotos TV kanālus internetā bez maksas. Online TV piedāvā skatīties tādus populārus Latvijas kanālus, kā LNT, LTV1, LTV7 un citus TV kanālus BEZ MAKSAS.

Skaties bezmaksas televīzija internetā jau tagad! Skatīties interneta televīziju Skatīties TV internetā vairs nav tik grūti, jo TV piedāvā pārsteidzoši vienkāršu risinājumu, ļaujot skatīties televīziju tiešsaistē. Pat ja neesat datorspeciālists, televīzijas skatīšanās internetā ir pārsteidzoši viegla un, vismaz gadījumā, arī lēta.

Šajā rakstā apskatīsim to, kāpēc ikvienam ir vērts izmēģināt jaunāko pakalpojumu - interneta televīziju. Bezmaksas televīzija internetā Izmēģini TV tiešraidi un TV arhīvu 7 dienas bez maksas! Reģistrējies un 7 dienas skaties 22 populārākos TV kanālus un TV arhīvu 5 populārākajiem TV kanāliem datorā bez maksas! Ja Tev patiks, varēsi pieteikties un turpināt lietot Interneta TV, cik vien vēlies. Ja nepatiks, Tev nekas nebūs jādara – pēc izmēģinājuma termiņa beigām pakalpojums vienkārši vairs nebūs pieejams. Jāpiebilst arī tas, ka TV saviem klientiem piedāvā skatīties Interneta TV bez maksas! Šis piedāvājums ir spēkā šādiem pakalpojumiem: Internets 3 un Interaktīvā TV, Internets 4 un Interaktīvā TV, Internets 4 - optika un Interaktīvā TV, Mājas komplekts 4 un Interaktīvā TV, Mājas komplekts 4 - optika un Interaktīvā TV, Mājas komplekts ar TV, Mājas komplekts VIP. Ja Tu lieto, kādu no šiem komplektiem, tad Tev nav par ko uztraukties, jo interneta TV ir bez maksas. Kas vajadzīgs, lai varētu skatīties interneta TV Lai izmantotu interneta TV pakalpojumu būs nepieciešams:

1. Dators
2. Interneta pieslēgums Latvijā ar garantēto ātrumu virs 1 Mbit/s. (Piemēram, vājākais ekonomiskais Mājas DSL pieslēgums nodrošina 2 Mbit/s. ātrumu, kas ir pilnīgi pietiekošs)
3. Adobe Flash Player 10.1.x vai jaunāka versija

Interneta TV kanāli 


LTV, LTV7, LNT, TV5 Rīga, Kanāls 2, Pirmais Baltijas Kanāls, NTV Mir, Ren Baltija, Showtime, Sony Entertainment Television, Nickelodeon, Eurosport, KHL, sportacentrs.com, Discovery Channel, National Geographic, Discovery Science, MTV Europe, 1 Baltijas muzikālais kanāls, iConcerts, CNN International, RTL.

Online TV internetā 


Online TV iespējams skatīties bez traucējumiem, ja Jūsu interneta pieslēguma ātrums ir vismaz 1 - 2 Mbit/s. Lattelecom piedāvāto tarifu interneta ātrums ir sākot no 2 Mbit/s, kas būs pilnīgi pietiekams interneta ātrums, lai skatītos online tv internetā bez traucējumiem un lieliskā kvalitātē. Zināms, ka skatīties filmas, seriālus, multenes un citus raidījumus online TV var bez maksas. Online TV Jums piedāvā populārus un skatītus Latvijas TV kanālus, kas dod iespēju redzēt jaunumus ne tikai ēterā, bet arī internetā, jo mūsdienās šādu iespēju piedāvā interneta TV.

 

  © 2009 Justfm.lv akcijas - Virszemes Televīzija