pirmdiena, 2016. gada 22. februāris

Finanšu apvienošanas veidi

Finanšu apvienošanas veidi var būt dažādi. Var vienoties par to, kurus rēķinus apmaksā viens vai otrs partneris. Var visus ienākumus ieskaitīt vienotā kontā (taču tad neatliks vietas nevienam pārsteiguma pirkumam, ko reižu reizēm partneri mēdz viens otram sagādāt), pārmaiņus apzināt (bet vienmēr apzinoties) visas vajadzības, kopīgiem spēkiem tās apskatīt kopējā budžeta ietvaros un (tikai pēc iepriekšminētā posma veikšanas) izvērtēt šo vajadzību ieviešanu. Var vienoties par ikmēneša neatliekamo vajadzību sarakstu, kuru apmaksā vispirms, bet pārejās summas katrs tērē pēc sava prāta. Katrai ģimenei radīsies savi noteikumi, tradīcijas un norunas.

Īsāk sakot, par visu ir savstarpēji jāapspriežas. Jānonāk pie vienota risinājuma bez strīdiem un miermīlīgā ceļā, jābūt vēlmei uzklausīt. Cilvēkam ir dotas saskarsmes spējas, kuras izmantojot, visā pasaulē var panākt aizvien labākus kopējos risinājumus. Ir cilvēki, kuri pirms sarunu uzsākšanas ar partneri interesējas sabiedrībā par to, kā finanšu tēmu apspriež citas ģimenes, un nāk klajā ar jau gataviem priekšlikumiem. Otram šajā gadījumā vispirms rūpīgi jāuzklausa ieteikumi, par kritizēšanu nemaz nerunājot. Ja priekšlikums nav īsti atbilstošs otra dzīves uztverei, nevajadzētu atteikties vismaz piedāvāto variantu izmēģināt - laika gaitā visas slēptās problēmas tik un tā atklāsies. Cik labi partneriem izdosies apvienot savu finanšu dzīvi, rādīs laiks.
--> Read more...

pirmdiena, 2016. gada 8. februāris

Piemērota banka privātpersonām

Bankas Citadele pirmsākumi meklējami 2010. gadā pēc Parex bankas restrukturizācijas. Pa šo laiku banka ir strauji attīstījusies, piedāvājot klientiem jaunus bankas produktus un arvien kvalitatīvākus pakalpojumus.

Bankas mājas lapā atrodama diezgan plaša informācija par bankas piedāvājumiem un sniegtajiem finanšu pakalpojumiem, turklāt vairākiem no tiem iespējams pieteikties te pat internetā, iepriekš gūstot plašu ieskatu par pakalpojuma noteikumiem cenām, kā arī citiem jautājumiem, kas Jūs varētu interesēt.

Lai gan banka ar konkrēto nosaukumu un jauno darbības konceptu savus pakalpojumus sniedz tikai 5 gadus, tās piedāvājums ir konkurēt spējīgs un inovatīvs. Bankas klienti ir gan privātpersonas, gan uzņēmēji, turklāt katrai no klientu grupām pieejami pakalpojumi, kas izstrādāti to vēlmēm un tiek pielāgoti konkrētajām vajadzībām.

Kļūstot par bankas klientu, privātpersonas var izvēlēties kādu no bankas izveidotajiem pakalpojumu komplektiem, kuros ietilpst dažādi ikdienā nepieciešami banku pakalpojumi, turklāt komplekta cena vienmēr būs izdevīgāka, nekā lietojot pakalpojumus atsevišķi.

Klienti var izvēlēties starp sekojošiem komplektiem:


  • Ikvienam – komplekts, kurā ietilpts darbības, kuras veic lielākā daļa banku lietotāju. Ar šī komplekta palīdzību iespējam pārvaldīt savus ienākumus un izdevumus, veikt lielākus pirkumus un veidot uzkrājumus.
  • Senioram – komplekts tiek piedāvāts senioriem, kuri sasnieguši 60 gadu vecumu. Ar komplekta palīdzību iespējams pārvaldīt savus šī brīža ienākumus un izdevumus, kā arī uzkrājumus.
  • Junioram – komplekts tiek piedāvāts jauniešiem vecumā no 16 – 21 gadam. Šis ir starta komplekts par pazeminātu cenu, taču tas sniedz iespēju pārvaldīt savus līdzekļus, kā arī veidot uzkrājumus.
  • Pamata – komplekts ar devīzi dinamiskam dzīves stilam. Komplektā papildus finanšu pārraudzīšanas iespējamā un uzkrājumu veidošanai, tiek piešķirts arī kredītlimits un iespēja izvēlēties American blue vai VISA Classic karti.
  • Zelta – komplekts sniedz iesēju saņemt American Gold vai MasterCard Gold kredītkarti un izmantot visas to sniegtās priekšrocības.

Bankas Citadele klientu komplektos ietilpstošajās MasterCard un Win Win Mastercard norēķinu kartēs, ir iestrādāts e-talons, kas ievērojami atvieglo pārvietošanos pa Rīgas pilsētu ar sabiedrisko transportu. Izmantojot maksājumu kartē iestrādāto e-talonu, jūs ietaupīsiet laiku, kas būtu jāpatērē biļešu iegādei kādā no to tirdzniecības punktiem, turklāt ceļa izdevumus varēsiet pārvaldīt citadele.lv internetbankā, apskatot bankas konta pārskatu.

Arī bankas maksājumu kartēm iespējams pieteikties internetā portālā citadele.lv.
Jaunajiem uzņēmumiem bankā pieejami īpaši izdevīgi starta komplekti, kuros ietilpstoši pakalpojumi tiek piedāvāti ar pievilcīgām atlaidēm, tādā veidā veicinot straujāku uzņēmējdarbības attīstību. Atlaižu komplektu piedāvājums ir spēkā 3 mēnešus kopš uzņēmuma reģistrācijas Uzņēmumu reģistrā, līdz ar to ar pieteikuma iesniegšanu nevajadzētu kavēties.

Arī pieredzējušiem uzņēmējiem banka piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, ar kura palīdzību, iespējams, veiksmīgi pārvaldīt uzņēmuma finanses, ka arī attīstīt uzņēmējdarbību.
--> Read more...

 

  © 2009 Justfm.lv akcijas - Virszemes Televīzija