ceturtdiena, 2016. gada 28. aprīlis

Rīkojies ar naudu atbildīgi

Protams, katram no mums ir savs viedoklis un galva uz pleciem, lai ar to domātu, nevis ļautos apkārtējo ietekmei. Ar vieglu naudu ir jābūt uzmanīgiem. Piemēram, nauda, kas tiek nopelnīta ar sviedriem un smagu darbu, ieguldot ļoti daudz laiku, nekad netiks notērēta priekš citu cilvēku atpūtas. Tomēr, saņemot naudu pie ātrajiem kredītiem, jaunieši nereti notriec šo naudu, izmaksājot saviem draugiem visu ko vien viņi vēlas. Tomēr neapzinoties to, ka atmaksāt varēs tikai tad, kad smagi strādās, lai nopelnītu šo vējā izsviesto naudu.

Kas viegli nāk, viegli aiziet, ir labs un ļoti patiess Latviešu teiciens. Tie, kuri smagi strādā, lai nopelnītu iztiku, arī saprot un novērtē ātrā kredīta plusus un mīnusus. Šādi cilvēki parasti ir tie, kas aizņemas tikai tad, kad tas tiesām ir nepieciešams un gandrīz vienmēr veic laicīgu aizdevuma atmaksu. Pirms aizņemties ātro kredītu ir ieteicams rūpīgi iepazīties ar visiem līguma punktiem, lai skaidri zinātu ar ko jārēķinās, pirms aizdevuma saņemšanas, nevis pēc tam, kad aizdevuma jau ir ienācis Jūsu kontā. Un tiem, kuri ir nonākuši problēmās ar aizdevuma atmaksu, ir ieteicams kontaktēties ar kredītu devējiem un mēģināt rast kopīgu risinājumu, par šī aizdevuma atmaksas noteikumiem un komisijas maksu. Ātro kredītu interesēs ir būt pretimnākošiem, jo tas uzlabo attiecības ar klientiem un palielina aizdevuma atmaksas statistiku. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas aizdevumu atmaksāt.
--> Read more...

pirmdiena, 2016. gada 25. aprīlis

Studenti izvēlas ātros kredītus

Tie, kuri aizdod naudu tikai sākot no 21 gada vecuma, statistiski daudz vairāk arī saņem šo naudu atpakaļ. Tāpēc tas ir ne tikai prātīgi, bet arī nepieciešams visiem ātrajiem kredītiem piedāvāt savus pakalpojumus, tikai sākot no 21 gada vecuma. Pretējā gadījumā, liela daļa jauniešu nonāk kredītu reģistrā, nemaz nesasnieguši 20 gadu vecumu. Tas, protams, atstāj ietekmi uz cilvēka atlikušo dzīves posmu. No kredītu reģistra var tikt izdzēsts tikai tad, kad ir pabeigtas visas saistības ar kredītu iestādēm un nomaksātas sakrājušās soda naudas, kas dažreiz krietni vien pārsniedz pašu aizdevuma summu.

Ātrie kredīti studentu lokā ātri vien kļuva populāri tad, kad piedāvāja akciju, piereģistrējoties viņu sistēmā un uzaicinot draugu, saņemt 10 latus, nu jau tie būtu eiro. Parasti jaunieši izmantoja šādu iespēju un saņemot vieglu naudu, to arī ātri notērēja. Taču kopmītnēs visi bija reģistrējušies kādā no ātro kredītu mājaslapām. Protams, ka kolīdz Jūs esiet sistēmā, tad nākamo kredītu aizņemties ir ļoti viegli. Atliek tikai nosūtīt vienu īsziņu ar dažu ciparu kombināciju un nauda būs Jūsu kontā jau 15 minūtēs. Tas arī ievilināja tik daudz Latviešu jauniešus aizņemties ātros kredītus, jo lielākā daļa iespējams, to ir aizņēmušies neskaidrā prātā un varbūt pat ar vecāku studentu ietekmi, lai varētu turpināt iesākto atpūtu. Viena lieta ir kļūt par vispopulārāko kredīta veidu Latvijā, taču pavisam cita lieta ir būt veiksmīgam ātro kredītu devējam.
--> Read more...

piektdiena, 2016. gada 22. aprīlis

Ātrais kredīts no Ladyloan aizdevēja

Ladyloan ātrais kredīts ir viens no populārākajiem ātrajiem kredītiem Latvijā un veiksmīgi darbojās jau vairāk, kā 5 gadus. Ladyloan ātrais kredīts piedāvā saņemt aizdevumu ātri un efektīvi. Ladyloan.lv ātrais kredīts ir paredzēts, lai varētu doties ģimenes kopīgā atpūtā, iegādāties jaunas sadzīves iekārtas, kas atvieglotu ikdienas dzīvi un protams visām pārejām lietam, kas ir svarīgas Jums.


Kam pieejams Ladyloan kredīts

Lai aizņemtos kredītu pie Ladyloan.lv ātrā kredīta devēja, ir nepieciešams būs Latvijas Republikas iedzīvotājam, kurš ir sasniedzis vismaz 20 gadu vecumu. Ar atsevišķiem izņēmumiem Ladyloan piedāvā saņemt aizdevumu arī nepilsoņiem. Lai varētu saņemt kredītu, ir jābūt aktīvam kontam, kādā no Latvijas komercbankām un mobilā tālruņa pieslēgumam pie kāda no Latvijas mobilu sakaru operatoriem. Pieteikties Ladyloan ātrajam kredītam var dodoties uz jebkuru Ladyloan klientu apkalpošanas centru, kādu no lielveikaliem, kas veic sadarbību ar Ladyloan un piedāvā klientiem aizņemties naudu vienkārši aizpildot aizdevuma pieteikuma anketu, kā arī kādā no Latvijas Pasta nodaļām, jo Ladyloan ir tikpat moderns kā liela daļa citu ātro kredītu un veic sadarbību ar dažādiem populāriem uzņēmumiem Latvijā. Tomēr visvienkāršākais un ērtākais veids kā saņemt aizdevumu pie Ladyloan ir caur internetu.

Kredīta izsniegšanas ātrums

Šo aizdevumu ir iespējams nokārtot, neizejot ārā no mājām un tas parasti neprasa vairāk kā 5 minūtes, lai reģistrētos Ladyloan ātrā kredīta mājaslapā un ne vairāk kā 15 minūtes, lai varētu saņemt aizdevumu jau savā kontā. Ātrā kredīta aizņemšanās process ir ļoti vienkāršs, kas ir izdarāms, netērējot daudz laika. Sākumā ir jāpiereģistrējas Ladyloan.lv ātrā kredīta mājaslapā un jāapstiprina reģistrācija caur norādīto e-pastu. Tālāk ir jāizvēlas naudas summa, kādu Jūs vēlaties saņemt un laika posmu uz kādu šī naudas summa būs nepieciešama. Tad uz Ladyloan.lv konta numuru būs nepieciešams pārskaitīt 0.01 centu uz Ladyloan.lv. Konta numurs tiks norādīts mūsu mājaslapā un tādā veidā Ladyloan.lv parūpējās par to, lai katra klienta aizdevums nonāktu tieši viņa kontā.
Aizņemies atbildīgi!
--> Read more...

ceturtdiena, 2016. gada 21. aprīlis

Kredīts lietota auto iegādei

Ferratum.lv ir labs risinājums tiem, kuri vēlas iegādāties lietotu automašīnu, jo par šādu naudas summu, sanāk automašīna, kura būs diezgan labā stāvoklī, tomēr tie, kuri vēlas labāku automašīnu var izmantot ferratum.lv aizdevumu, lai segtu daļu no kopējās automašīnas summas.

Vai Ferratum.lv var palīdzēt izremontēt mājokli?


Protams, ka var un to vajadzētu izmantot, jo pie Ferratum.lv ir iespēja saņemt patēriņa kredītu, kas ir pietiekošs, lai veiktu neliela dzīvokļa pilnīgu kapitālo remontu, vai, lai izremontētu daļu no dzīvojamās mājas. Pats galvenais ir tas, ka tieši Ferratum patēriņa kredīts piedāvā lielisku iespēju izmantot aizdevuma atmaksas brīvdienas, kas nozīmē to, ka brīvdienu laikā varēsi nemaksāt aizdevuma pamatsummu. Kredīta brīvdienas tiek piedāvātas uz laika posmu, kas nepārsniedz 3 mēnešus.

Ferratum strādā ar augstu precizitāti un klientu datu konfidencialitāti, tāpēc tik daudz klienti visā pasaulē uzticas šai kredītu kompānijai. Kā rīkoties, kad neizdodas veikt ikmēneša maksājumu pie Ferratum.lv, dažādu iemeslu dēļ? Sākumā, protams, ir ieteicams doties kredītu brīvdienās, līdz būsi spējīgs veikt ikmēneša maksājumu, tomēr ja brīvdienas jau ir izmantotas, tad ir vēlams sazināties ar Ferratum.lv klientu konsultantiem, kuri labprāt Jums palīdzes rast risinājumu.Katrs klients ir unikāls, tāpēc Ferratum.lv darbinieki mēģina rast individuālus risinājumus dažādām situācijām. Pirms kredīta ņemšanas ir ieteicams kārtīgi iepazīties ar visiem aizdevuma noteikumiem, lai vēlāk nebūtu dažādi pārsteigumi. Pie Ferratum.lv viss ir vienkārši un saprotami, bez slēptiem maksājumiem vai komisijām. Aizņemies pārdomāti, jo ātrais kredīts internetā ir atbildīga lieta un nesteidzīgi, jo patēriņa kredīts ir nopietnas saistības.
--> Read more...

otrdiena, 2016. gada 19. aprīlis

Kredīts līdz desmit tūkstošiem eiro

Katra cilvēka dzīvē var rasties dažādas situācijas kuru risināšana var prasīt lielākas vai mazākas naudas summas. Izvēloties šo summu, izvēloties pašu aizdevēju ir jābūt ļoti uzmanīgiem, jo atmaksa var nebūt tik vienkārša kā aizdevuma paņemšana. Īpaši rūpīgi šim lēmumam ir jāpieiet, ja nepieciešamā summa ir gana liela. Latvijā ir iespējams saņemt dažādus kredītus sākot jau no dažiem eiro un turpinoties līdz 10, 15 un vairāk tūkstošiem eiro. Šādi aizdevumi var prasīt vairāk laika nekā ātrie kredīti, jo aizdevējs iegulda vairāk laika, lai izvērtētu jūsu maksātspēju un citus faktorus. Arī jums ir iespēja pārdomāt, ja aizdevumu esat ņēmis kādu apstākļu iespaidā.

Ja esat izlēmis aizņemties 10 tūkstošus eiro, tad jums ir vairākas izvēles iespējas pie kāda aizdevēja vērsties. Šāds kredīts būs jāņem kā patēriņa kredīts. pašsaprotamu iemeslu dēļ, ātrie kredīti šādas summas neizsniedz. Ātro kredītu pamati ir mazas summas uz īsu laiku. Atmaksāt šādu summu pēc 30 dienām var radīt nopietnas bažas lielākajai daļai cilvēku un ja varat veikt šādu atmaksu tad var būt jautājums par šī aizdevuma nepieciešamību kopumā.

Pieņemot lēmumu ir jāapsver iespējas ielūkoties kādos specifiskiem mērķiem paredzētos kredītos. Šie kredīti var darboties tieši tāpat kā patēriņa kredīti, bet to izsniegšana ir ar kādu konkrētu mērķi padomā. Ja aizdevums nepieciešams kam konkrētam, varat izpētīt piedāvātās iespējas, jo ir ļoti plašs klāsts dažādu, aizdevēju piedāvātu, variantu.

Aizņemieties kredītu internetā un pirms izsniedziet pieteikumu, izvērtējiet savas kredīta atmaksas iespējas.
--> Read more...

ceturtdiena, 2016. gada 14. aprīlis

Nepieciešama nauda, lai iegādātos dāvanas

Ja Tev ir nepieciešama nauda, lai iegādātos dāvanas, un nezini, kur to dabūt, tad šis raksts ir tieši prieks Tevis. Visvairāk dāvanas statistiski tiek pirktas uz Ziemassvētkiem un jauno gadu, kad visā pasaulē notiek milzīgs iepirkšanās drudzis. Cilvēki ir čakli strādājuši visu gadu un nu vēlas mazliet kārtīgi atpūsties. Nauda šajos svētkos netiek taupīta, jo cilvēkiem sagādā prieku iepriecināt savus tuviniekus, ģimeni un draugus.Tomēr, ja ir sanācis tā, ka finansiālu apsvērumu dēļ nevarēsi iepriecināt savu ģimeni ar skaistām dāvanām, vai varbūt kādu atpūtas braucienu uz atrakciju parku, tad nesatraucies, jo pastāv iespēja saņemt naudu vairākos veidos. Tomēr, pirms naudas aizņemšanās ir jāpārdomā, vai spēsi to atmaksāt, kad pienāks laiks, citādāk vari sagādāt galvassāpes pats sev un savai ģimenei. Tomēr, ja skaidri zini, ka mēneša laikā saņemsi algu un būsi spējīgs naudu atmaksāt, tad droši piesakies ātrajam kredītam, jo tas ir vienīgais glābiņš, lai ātri saņemtu naudu priekš nepieciešamajām dāvanām. Varbūt izklausās slikti, bet tas nav nemaz tik traki, jo aizņemoties ātro kredītu pirmo reizi, Tev nebūs jāatmaksā aizdevums ar procentiem, tāpēc, ka jaunajiem klientiem pie pirmā aizdevuma netiek piemēroti aizdevuma procenti.

Ātro kredītu kompānijas arī piedāvā pieteikties kredītlīnijas programmai, ar kuras palīdzību, Jums būs iespēja brīvi rīkoties ar savu kredītkarti un pirkt visu ko vien vēlaties pat tad, kad kredītkartes bilance būs iztukšota. Visgrūtāk ir tiem, kuriem pirms svētkiem sanāk zaudēt darbu, jo ja tuvākajā laikā netiks atrasts jauns darbs, tad var rasties nopietnas problēmas. Tieši tāpēc arī pastāv ātro kredītu kompānijas, jo tad, kad Jūs esat palicis bez darba, neviens cits tā neuzticas saviem klientiem kā ātrie kredīti, lai aizdotu naudu personai, kura nespēj uzrādīt oficiālus ienākumus.
--> Read more...

pirmdiena, 2016. gada 11. aprīlis

Kredīts ar ikmēneša maksājumu


Ātrie kredīti ir pazīstami ar iespēju saņemt nelielas summas uz laiku līdz 30 dienām un to izdarīt ļoti ātri. Tāda ir šo kredītu būtība. Tie ir ļoti plaši pieejami un tiek plaši reklamēti. Daudzās situācijās šāda veida aizdevumi ir vilinoši un nepieciešami. Līdz algai palikusi nedēļa, bet ir nepieciešami 50 eiro, varam paņemt aizdevumu par šo summu uz vienu nedēļu. Šādi apmierināt savas vajadzības un nemaksāt lielu summu par šo pakalpojumu.

Bet, ir situācijas, kad mums ir nepieciešamas lielākas summas vai zinām ka nespēsim atmaksāt arī šos 50 eiro vienā maksājumā. Tas mums sagādās lielas problēmas. Ir iespējas kad varam saņemt aizdevumu uz ilgāku atmaksas termiņu, vairākiem mēnešiem, pat gadiem. šos varētu saukt par patēriņa kredītiem, bet viņi ietilpst ātro kredītu kategorijā, jo tos piedāvā saņemt 15 minūšu laikā, tieši tāpat kā visus citus ātros kredītus.

Daži uzņēmumi piedāvā saņemt šos ātros patēriņa kredītus, bet izskatīšanas laiks nav noteikts kā 15 minūtes vai kā tam līdzīgi, bet katrs gadījums tiek izskatīts individuāli. Tomēr, arī šādā gadījumā, jūs varat saņemt aizdevumu daudz ātrākā laika posmā kā aizdevumu no bankas. Šie aizdevumi, ir kā papildus pakalpojumi ko ātro kredītu iestādes piedāvā. Uzņēmumi šos aizdevumus izsniedz uz tādiem pašiem vai ļoti līdzīgiem noteikumiem kā ātros aizdevumus. Var tikt izvirzītas kādas īpašas prasības, kas var atšķirt šos aizdevumu veidus.

Drošība

Tiek uzsvērta datu drošība, kas ir ļoti svarīgi, jo jūs iesniedzat savus personas datus kā arī savu konta informāciju. Tiek izmantoti datu drošības protokoli, lai aizsargātu iesaistīto personu datus no nelikumīgas piekļuves un izmaiņām trešo personu darbības rezultātā. Uzņēmums uzsver arī to, ka nav nekādu slēptu izmaksu par priekšlaicīgu aizdevuma apmaksu vai aizdevuma apstrādi un izskatīšanu. Jums ir jāatmaksā tikai aizdevuma summa un norādītā komisijas maksa.

Pirms piesakāties aizdevumam, izvērtējiet savas iespējas veikt pilnīgu parāda atmaksu un sekas pēc šo saistību dzēšanas.
--> Read more...

piektdiena, 2016. gada 8. aprīlis

Ātrais kredīts no 21 gada vecuma

Ātrais kredīts no 21 gada vecuma tiek piedāvāts lielā izvēlē, jo jaunākiem ir grūtāk, bet 21 gads ir tas vecums, kad dod visi, bet tikai tad, ja atbildīsiet nosacījumiem.

Šādi gadījumi jau ir bijuši citās Eiropas valstīs un tā pavisam vienkārši ir slikta prakse, aizdot naudu bez nodrošinājuma nerezidentiem. Ātro kredītu no 21 gada vecuma varēsi saņemt, ja Tev būs pozitīva kredītvēsture. Ātro kredītu ir iespējams saņemt piesakoties kredītam jebkurā kredīta kompānijas mājaslapa. Parasti ir jāaizpilda neliela pieteikšanās forma, kas neprasa vairāk kā 5 minūtes no Jūsu laika un tad jāizvēlas naudas summa, kura Jums ir nepieciešama un uz kādu laika posmu. Kad tas ir veiksmīgi izdarīts, tad ātrais kredīts var prasīt no Jums 0.01 centu, kas būs jānosūta uz Jūsu izvēlēto ātrā kredīta kontu. Šī procedūru ir vienreizēja un garantē to, ka kredīta saņemšanai nebūs kļūdas. Nauda, kuru Jūs aizņemsieties, nonāks tieši tajā kontā, no kura tiks pārskaitīts 0.01 cents.

Esiet uzmanīgi reģistrācijas brīdī, jo telefona numuram, kuru norādīsiet ir jābūt Jūsu un atsevišķos gadījumos var tikt pieprasīta telefona numura apstiprināšana. Tas pats attiecās arī uz e-pastu.

Kredītam no 21 gada nevajadzētu pieteikties, ja Tev nav oficiāla darba vai kādi papildus ienākumi, jo pēdējo gadu laikā pat aizdevumiem no 21 gada tiek prasīts uzrādīt savus ienākumus. Ātrā kredīta labākās īpašības ir tādas pašas kā kredītiem no 18, 19, 20 vai 21 gada. Jo kredītu ir iespējams saņemt pat 15 minūšu laikā, to var nokārtot, neizejot no mājām un pirmo reizi aizņemoties, visiem klientiem tiek piedāvāts saņemt naudu bez procentu maksas. Tas nozīmē, ka būs jāatdod atpakaļ tikpat, cik būsi aizņēmies.

Tas varbūt izklausās neticami, taču šādu stratēģiju ātro kredītu kompānijas izmanto, lai pievilinātu jaunos klientus. Svarīgi ir zināt to, ka pie viena ātrā kredīta var būt tikai viens aktīvs ātrais kredīts. Kad aizdevums veiksmīgi nomaksāts bez pārkāpumiem, tad nākamo aizdevumu ir iespējams pieteikt pēc 7 dienām. Šīs ir ļoti biežas prasības. Kad aizņemsies atkārtoti, kredīta summa būs pieejama krietni vien lielāka, nekā tā bija pirmajā reize aizņemoties. Šī summa kļūst arvien lielāka pēc katra aizdevumu, kuru Jūs esiet veiksmīgi nokārtojis.
--> Read more...

ceturtdiena, 2016. gada 7. aprīlis

Stomatologu pieraksti

Atvērt stomatologa praksi nav tik viegli, ir nozīme privātprakses vietai un klientūras piesaistei. Nav ieteicams atvērt zobārsta praksi tuvu kādai vēl tuvumā esošai zobārstniecības praksei, jo tas ir tavs tiešākais konkurents, ar kuru sacentīsies pakalpojumu kvalitātē, speciālistu profesionalitātē un cenu dārdzībā vai lētumā.

Ir svarīgi, kāds ir izveidots personāls un aparatūras iegāde, kā arī medikamentu nodrošināšana, kuru cenas iedzen izmisumā. Jo attiecīgi zobārstniecības prakses cena veidojas no personāla algu izmaksām, komunālajiem maksājumiem, par telpām, kurās atrodas prakse.

Medikamentu iegādē zobārstniecības prakse var izmantot medikamentu uzņēmumu izplatītāju piedāvājumus, jo tie ir vienmēr lētāki un izdevīgāki, nekā iegādāties vairumtirdzniecības vietās. Pirmajos gados jūsu praksei neveidosies peļņa, jo nepieciešams nodrošināt ar patstāvīgu klientu nepārtrauktu plūsmu, kas ar laiku kļūtu par patstāvīgiem klientiem un ieteiktu praksi izmantot citiem.
Algām arī jābūt atbilstošām, jo zobārstu un to asistentu mērķis, tāpat kā jebkura amata veicējs, vēlas saņemt samaksu par savu paveikto, ja viņš saņem piedāvājumu citā praksē, kur alga ir lielāka, un klientūra ir pietiekamā apjomā, tad, protams, ies uz turieni. Šī problēma nav tikai zobārstu praksēs, bet visā medicīnas nozarē. Mediķi pat nepāriet uz blakus pilsētu vai valsts galvaspilsētu, bet emigrē uz citu valsti ar labākiem apstākļiem un lielākiem ienākumiem.

Svarīgi ir arī savu speciālistu kvalifikācijas paaugstināšanai sūtīt komandējumos pieredzes apmaiņā, lai tie spētu sekot šīs nozares progresa soļiem, un neatpalikt no saviem konkurentiem, un piedāvāt klientiem līdzvērtīgu pakalpojumu klāstu un iespējas, ko sniedz mūsdienu tehnoloģijas un zinātne. Šis izdevums ir dārgs solis, bet vajadzīgs, tam būtu jābūt tavam budžeta plāna punktam. To, protams, varēsi īstenot, kad atļaus tev tavi ienākumi.
--> Read more...

piektdiena, 2016. gada 1. aprīlis

Kredītu apvienošana vienā kredītā

Vai jūs esat apņēmuši vairākus aizdevumus un ir radušās problēmas ar šo aizdevumu atmaksu? Veicot mēneša maksājumus jūs izjūtat augošu diskomfortu un finansiālais stāvoklis ietekmē jūsu ikdienu? Šādā situācijā jums būtu jāmeklē iespējas kā atvieglot kredītu slogu. Šī, protams, nav iespēja samazināt parādu summu vai kā citādi izvairīties no atmaksas, bet šī ir iespēja atmaksu padarīt vienkāršāku.

Ja jums ir četri aizdevumi ar mēneša maksājumiem, tad katru mēnesi jums ir jāveic četri, dažādi, maksājumi. Tas jau pats par sevi var būt nogurdinoši un apnicīgi. Turklāt par katru no šiem aizdevumiem ir jāveic maksājums par summu kas atbilst aizdevuma summas daļai, kopā radot, pietiekoši, apjomīgu maksājumu.

Ja šāda situācija jūsu ikdienā rada pastiprinātus sarežģījumus. Jums būtu jāmeklē iespējas kā to atvieglot. Kredītu apvienošana vai pārkreditācija var būt jūsu iespēja mainīt situāciju uz labo pusi.
Dažādi uzņēmumi piedāvā iespēju apvienot visus jūsu aizdevumus un veikt vienu, mazāku mēneša maksājumu. Jūsu aizdevuma summa nemainīsies, tā pat pieaugs, jo tas ir jauns aizdevums, bet atmaksas termiņš būs garāks un mēneša maksājums saruks attiecībā pret termiņu. Tā ir iespēja atvieglot jūsu ikmēneša maksājumu slogu.

Ir vairāki uzņēmumi kas piedāvā šo pakalpojumu, tādēļ jums ir jāpārliecinās ka tas uzņēmums kuru izvēlaties ir jums vispiemērotākais. Aizdevēji piedāvā dažādas summas uz dažādiem termiņiem. Svarīgi šāda situācijā ir aizdevēja uzliktie procenti. Jūs gatavojaties ņemt lielāku summu un liela procentu likme var palielināt šo summu vairāk nekā esat gatavi segt.

Uzzini vairāk: http://www.kreditssms.lv/kas-ir-kreditu-apvienosana
--> Read more...

 

  © 2009 Justfm.lv akcijas - Virszemes Televīzija