piektdiena, 2016. gada 8. aprīlis

Ātrais kredīts no 21 gada vecuma

Ātrais kredīts no 21 gada vecuma tiek piedāvāts lielā izvēlē, jo jaunākiem ir grūtāk, bet 21 gads ir tas vecums, kad dod visi, bet tikai tad, ja atbildīsiet nosacījumiem.

Šādi gadījumi jau ir bijuši citās Eiropas valstīs un tā pavisam vienkārši ir slikta prakse, aizdot naudu bez nodrošinājuma nerezidentiem. Ātro kredītu no 21 gada vecuma varēsi saņemt, ja Tev būs pozitīva kredītvēsture. Ātro kredītu ir iespējams saņemt piesakoties kredītam jebkurā kredīta kompānijas mājaslapa. Parasti ir jāaizpilda neliela pieteikšanās forma, kas neprasa vairāk kā 5 minūtes no Jūsu laika un tad jāizvēlas naudas summa, kura Jums ir nepieciešama un uz kādu laika posmu. Kad tas ir veiksmīgi izdarīts, tad ātrais kredīts var prasīt no Jums 0.01 centu, kas būs jānosūta uz Jūsu izvēlēto ātrā kredīta kontu. Šī procedūru ir vienreizēja un garantē to, ka kredīta saņemšanai nebūs kļūdas. Nauda, kuru Jūs aizņemsieties, nonāks tieši tajā kontā, no kura tiks pārskaitīts 0.01 cents.

Esiet uzmanīgi reģistrācijas brīdī, jo telefona numuram, kuru norādīsiet ir jābūt Jūsu un atsevišķos gadījumos var tikt pieprasīta telefona numura apstiprināšana. Tas pats attiecās arī uz e-pastu.

Kredītam no 21 gada nevajadzētu pieteikties, ja Tev nav oficiāla darba vai kādi papildus ienākumi, jo pēdējo gadu laikā pat aizdevumiem no 21 gada tiek prasīts uzrādīt savus ienākumus. Ātrā kredīta labākās īpašības ir tādas pašas kā kredītiem no 18, 19, 20 vai 21 gada. Jo kredītu ir iespējams saņemt pat 15 minūšu laikā, to var nokārtot, neizejot no mājām un pirmo reizi aizņemoties, visiem klientiem tiek piedāvāts saņemt naudu bez procentu maksas. Tas nozīmē, ka būs jāatdod atpakaļ tikpat, cik būsi aizņēmies.

Tas varbūt izklausās neticami, taču šādu stratēģiju ātro kredītu kompānijas izmanto, lai pievilinātu jaunos klientus. Svarīgi ir zināt to, ka pie viena ātrā kredīta var būt tikai viens aktīvs ātrais kredīts. Kad aizdevums veiksmīgi nomaksāts bez pārkāpumiem, tad nākamo aizdevumu ir iespējams pieteikt pēc 7 dienām. Šīs ir ļoti biežas prasības. Kad aizņemsies atkārtoti, kredīta summa būs pieejama krietni vien lielāka, nekā tā bija pirmajā reize aizņemoties. Šī summa kļūst arvien lielāka pēc katra aizdevumu, kuru Jūs esiet veiksmīgi nokārtojis.

 

  © 2009 Justfm.lv akcijas - Virszemes Televīzija