pirmdiena, 2016. gada 11. aprīlis

Kredīts ar ikmēneša maksājumu


Ātrie kredīti ir pazīstami ar iespēju saņemt nelielas summas uz laiku līdz 30 dienām un to izdarīt ļoti ātri. Tāda ir šo kredītu būtība. Tie ir ļoti plaši pieejami un tiek plaši reklamēti. Daudzās situācijās šāda veida aizdevumi ir vilinoši un nepieciešami. Līdz algai palikusi nedēļa, bet ir nepieciešami 50 eiro, varam paņemt aizdevumu par šo summu uz vienu nedēļu. Šādi apmierināt savas vajadzības un nemaksāt lielu summu par šo pakalpojumu.

Bet, ir situācijas, kad mums ir nepieciešamas lielākas summas vai zinām ka nespēsim atmaksāt arī šos 50 eiro vienā maksājumā. Tas mums sagādās lielas problēmas. Ir iespējas kad varam saņemt aizdevumu uz ilgāku atmaksas termiņu, vairākiem mēnešiem, pat gadiem. šos varētu saukt par patēriņa kredītiem, bet viņi ietilpst ātro kredītu kategorijā, jo tos piedāvā saņemt 15 minūšu laikā, tieši tāpat kā visus citus ātros kredītus.

Daži uzņēmumi piedāvā saņemt šos ātros patēriņa kredītus, bet izskatīšanas laiks nav noteikts kā 15 minūtes vai kā tam līdzīgi, bet katrs gadījums tiek izskatīts individuāli. Tomēr, arī šādā gadījumā, jūs varat saņemt aizdevumu daudz ātrākā laika posmā kā aizdevumu no bankas. Šie aizdevumi, ir kā papildus pakalpojumi ko ātro kredītu iestādes piedāvā. Uzņēmumi šos aizdevumus izsniedz uz tādiem pašiem vai ļoti līdzīgiem noteikumiem kā ātros aizdevumus. Var tikt izvirzītas kādas īpašas prasības, kas var atšķirt šos aizdevumu veidus.

Drošība

Tiek uzsvērta datu drošība, kas ir ļoti svarīgi, jo jūs iesniedzat savus personas datus kā arī savu konta informāciju. Tiek izmantoti datu drošības protokoli, lai aizsargātu iesaistīto personu datus no nelikumīgas piekļuves un izmaiņām trešo personu darbības rezultātā. Uzņēmums uzsver arī to, ka nav nekādu slēptu izmaksu par priekšlaicīgu aizdevuma apmaksu vai aizdevuma apstrādi un izskatīšanu. Jums ir jāatmaksā tikai aizdevuma summa un norādītā komisijas maksa.

Pirms piesakāties aizdevumam, izvērtējiet savas iespējas veikt pilnīgu parāda atmaksu un sekas pēc šo saistību dzēšanas.

 

  © 2009 Justfm.lv akcijas - Virszemes Televīzija