pirmdiena, 2016. gada 1. augusts

Uzticams aizdevējs

Latvijā, tāpat kā visā pārējā pasaulē, ir ļoti izplatīti dažādi kredīti. Tie ir gan ātrie kredīti gan dažādi citi aizdevumi, ko ir iespējams saņemt par dažādām summām un uz dažādiem termiņiem. Lai arī aizdevumi ir pieejami daudz un dažādi, tomēr paši aizdevēji ir vēl daudz vairāk un to piedāvājumi var būt pat ļoti atšķirīgi.

Ļoti bieži rodas jautājums – vai šis aizdevējs ir uzticams? Uz šo jautājumu tiešu atbildi saņemt ir diezgan sarežģīti, jo ir jāņem vērā daudzi faktori. Šie faktori ir gan aizdevēja darbības vēsture gan piedāvājumu izdevīgums aizņēmējam. Protams, ļoti reti ir sastopami tādi aizdevēji, kas izteikti cenšas maldināt vai apkrāpt savus klientus. Šajā ziņā to var pielīdzināt jebkurai citai nozarei, jo katrā jomā pastāv iespēja par to, ka tur darbojas cilvēki kuri neņem vērā ētikas normas un pat likumus. Taču pieskaitīt visus aizdevējus šai kategorijai noteikti nevajadzētu. Šādi aizdevēji tiek ātri atklāti un sodīti, jo krāpniecība parasti nāk gaisma diezgan operatīvi. Galu galā, kāds cilvēks ir apkrāpts un par to ziņo pārējai pasaulei.

Ja neņemam vērā tiešu krāpniecību, tad uzticams aizdevējs ir tāds, kurš piedāvā godīgus aizdevuma noteikumus un sadarbojas ar klientu, ja rodas kādas problēmas ar aizdevuma atmaksu un tamlīdzīgi. Uzticams aizdevējs ir pierādījis savu attieksmi un politiku attiecībā pret klientu un to ir salīdzinoši viegli pārbaudīt.

Mūsdienās, internets piedāvā katram iespēju atstāt komentārus un brīdināt pārējos par iespējamajām briesmām. Līdz ar to, lai pārbaudītu jūsu izvēlētā aizdevēja uzticamību, atliek vien pameklēt internetā sūdzības, komentārus un atsauksmes. Taču ir jāņem vērā viena nianse, ne visas atsauksmes patiešām ir nozīmīgas. Ļoti bieži ir sastopamas negatīvas atsauksmes tikai tāpēc ka konkrētais cilvēks ir saskāries ar sarežģījumiem un nav saņēmis vēlamo no aizdevēja. Taču ne vienmēr tas, ko šis cilvēks ir vēlējies patiešām ir adekvāts. Liela daļa negatīvo atsauksmju ir ar paša klienta kļūdu un neuzmanības pamatu.

 

  © 2009 Justfm.lv akcijas - Virszemes Televīzija