svētdiena, 2016. gada 9. oktobris

Auto salūzis, negaidi – izmanto patēriņa kredītu!

Nenokar degunu, ja Tev gadījušās problēmas ar mašīnu, jo risinājums atrodams jebkurā dzīves situācijā, lai kas būtu noticis! Ne draugi, ne radi nespēs vienmēr būt līdzās, tomēr Kimbi kredīts gan, tāpēc novērtē katru piedāvājumu, izvēlies to, kas atbilst Tavām prasībām un finansēm, bet uzreiz pēc tam nosūti savu pieteikumu, lai lieki nekavētos un varētu sākt risināt savas problēmas jau tūlīt! Gan Tavs auto, gan maciņš būs pateicīgs, ja no visiem izvēlēsies tieši Kimbi kredītu!

Kādas lietas jāiegaumē, jāpārbauda, lai noskaidrotu savas iespējas aizņemties?

 1. Debitoram saistībās ar ikvienu iestādi vai kompāniju ir noteikti nozīmīgi nosacījumi, kas jāatceras, ja nē - ieplānotā līguma noslēgšana būs liegta.
 2. Klienta kārotā naudas summa nonākt bankas kontā var tikai tādā gadījumā, ja būsi parūpējies, lai nebūtu sabojāta saikne ar kredītu sniedzēju, proti, nebūsi kavējis maksājumus un pārkāpis citus noteikumus.
 3. Tāpat arī jāatceras arī to, cik lieli ir Tavi ienākumi, jo to apjomam jābūt vismaz 150-200 eiro pēc ierasto nodokļu apmaksas katru mēnesi.
 4. Vecumam allaž ir bijusi svarīga loma šādos darījumos, tāpēc iegaumē, ka šāda veida kredītiem nepieciešams būt vismaz 21 gadu vecam, kā tas nav pārējos aizdevumu veidos.
 5. Katrā ziņā jāpaskaidro to, ka šāds kredīts nozīmē ilgtermiņa saistības, tādēļ klienta personas dati arī attēlos, cik lojāls un noderīgs partneris viņš ir.

Ko Tev piedāvās visi kreditori, lai pārliecinātu, ka izdari pareizo izvēli?

 • Katrs kredīta sniedzējs varētu apgalvot, ka svarīgākais ir tas, ko grib klients, tādēļ arī izveidotas dažādas papildus bonusi, kas ievērojami atvieglos līguma norises procesu.
 • Itin visiem klientiem patēriņa kredīts noteikti saistās ar to, ka tam pieejama vērienīga termiņa izraudzīšanās, jo klients var izvēlēties no 6 līdz 60 mēnešiem, ievērojot savas iespējas un izvēlēto summu.
 • Aizdevuma noteiktās summas, no kā debitors var atlasīt sev piemērotāko, ir līdz pat 10000 eiro atzīmei.
 • Kreditori nelūdz no klienta pārāk lielas pūles, tāpēc droši varēsi aizmirst par nevajadzīgām dokumentu kaudzēm un arī aizdevuma mērķi, jo neko no tā visa Tev nepieprasīs.
 • Lai saņemtais naudas apjoms tik tiešām radītu prieku Tev, bez raizēm varam paziņot, ka procentu likme līdz pat izvēlētā termiņa beigām paliks vienāda - izcili, ne tā?
 • Visi interesenti ir dažādi un viņu vēlmes arī tāpat, tālab arī pieteikšanās aizdevumam iespējama 2 veidos - klātienē kādā bankas filiālē vai arī internetā!
Kredītu sniedzēju ir daudz vairāk, nekā varbūt esi iedomājies, tādēļ neraizējies, ja uzreiz neieraugi to, ko prāts un sirds pieņemtu, jo iespēju un piedāvājumu ir tūkstošiem, jāprot tikai atrast savu labāko variantu, izmantojot pieejamās opcijas interneta vietnēs!

 

  © 2009 Justfm.lv akcijas - Virszemes Televīzija