otrdiena, 2017. gada 10. janvāris

Kāpēc pieteikties kredītam internetā?

Ātrais kredīts internetā ir domāts un pieejams cilvēkiem, kuriem nepieciešama nauda tikai 15 minūšu laikā. Ātro kredītu var saņemt tikai ar labu kredītvēsturi – bez kredītu maksājumu kavējumiem pagātnē, tagadnē un nākotnē (vēlams).

Šeit ir iespējamie iemesli, kāpēc Jums vajadzētu pieteikties ātrajam kredītam internetā:

Iemesls nr. 1:

Darījumi internetā ir diezgan droši. Naudas darījumus var veikt internetā bez jebkāda riska. Šādiem kredītu uzņēmumiem pat ir izstrādātas drošības ierīces. Šifrēti kodi aizsargā aizņēmēja personisko informāciju un tādējādi palīdzēs uzturēt augstu konfidencialitātes līmeni. Kas ir ātro kredītu uzņēmumi? Ātro kredītu uzņēmumi ir kā mini bankas bez birokrātijas un papīriem. Aizņemieties no viņiem atbildīgi un tikai tādos gadījumos, ja ir nepieciešamība pēc naudas.

Iemesls nr. 2 :

Ātro kredītu pakalpojumi izplatās ļoti ātri, tādēļ Jūs vienkārši nesaskarsieties ar grūtībām attiecībā uz to pieejamību. Patiesībā, šie kredīti ir daudz plašāk un vieglāk pieejami interneta mājas lapās, jo tās ir pieejamas jebkurā diennakts laikā atšķirībā no aizdevējiem, kam ir noteikts darba laiks. Neviens cits aizdevējs uz ielas nav pieejams 24h diennaktī un 7 dienas nedēļā. Internets gan ir pieejams!

Iemesls nr. 3 :

Ir daudz vairāk iemeslu, kāpēc Jums vajadzētu saņemt ātro kredītu internetā nevis parasto kredītu. Ar šo kredītu Jūs varat saņemt tūlītēju apstiprinājumu. Jūs pat varat pieteikties šādam kredītam no Jūsu mājas ērtībām un privātuma tikai ar peles klikšķi.
--> Read more...

trešdiena, 2017. gada 4. janvāris

Regulārie izdevumi

Pusgada regulārie izdevumi – zobārsta apmeklējums.

Gada regulāro izdevumu vidū ieskaitāmi ārsta apmeklējumi; bērnu izglītības izdevumi; transporta līdzekļa ikgadējā tehniskā apkope un apskate, KASKO un OCTA iegāde; veselības un mājokļa apdrošināšana; ceļojumu izmaksas.

Visus pārējos izdevumus var ieskaitīt neregulārajos maksājumos, kas, atkarībā no ienākumu lieluma, personības un atbilstošā vecuma posma vajadzībām, būs apģērba iegāde; transporta izdevumi (auto remonts lietotām automašīnām); dāvanu iegāde; aizņēmumu atmaksa; paša izaugsmes procesa nodrošināšana (izglītošanās); pārtikas delikateses, smaržas, klubu un ballīšu apmeklējumi; izdevumi hobiju nodrošināšanai; labdarības ziedojumi.

Sabalansēta budžeta veidošana

Sabalansēta budžeta veidošanā jāraugās, lai izdevumu ailītes summa nepārsniegtu ieņēmumu apjomu, tādējādi rūpējoties par to, lai nebūtu nepieciešamības aizņemties (jums nebūs jālauza galva, kur iegūt trūkstošos līdzekļus, kas krietni vien atvieglo dzīvi), kā arī būtu iespējama stingrāka savu līdzekļu kontrole gan vajadzības gadījumos (parādu atmaksas periodā), gan finanšu disciplīnas kā teicama paraduma veidošanai. Protams, ir dažādi cilvēki, un dažādas ir to vajadzības. Turoties pie mērena budžeta, nepārmaksājot par precēm un pakalpojumiem, veidojot uzkrājumu drošības spilvenu, apdrošinot mantu un veselību, īpašiem ārkārtas izdevumiem nevajadzētu rasties. Dzīves standarta saglabāšanas uzstādījums, tas ir, izdevumu līmeņa uzturēšana, reizēm var likt krietni pasvīst. Tāpat, atsevišķām ikdienas un personīgajām prasībām augot, iespējams, rodas nepieciešamība pārskatīt pārējo izdevumu sadaļas, lai nonāktu pie secinājuma, kādas pozīcijās iespējams ieviest taupības režīmu (ja nav iespējams citādi palielināt ienākumus). Ir gadījumi, kad izdevumi (PVN maksājumu paaugstināšanās precēm un pakalpojumiem, līdz ar to - cenu pieaugums, aizdevumu procentu maksājumu kāpums) pieaug visai sabiedrībai reizē. Palīdzīgu roku gan finansiālā, gan garīgā atbalsta veidā sniedzot tiem, kam pietrūkst, varam vairot savu iekšējo bagātību – līdzcietību, žēlsirdību, iejūtību, prasmi dalīties tajā, kas pieejams pašam, bet trūkst apkārtējiem. Sniegšana no sirds un citiem laba vēlēšana ir cita veida izdevumi, kādus mums dzīvē izdodas tērēt; to brīnumainā īpašība – tie vienmēr atmaksājas.
--> Read more...

 

  © 2009 Justfm.lv akcijas - Virszemes Televīzija