otrdiena, 2017. gada 9. maijs

Naudas avoti

Daži ļaudis izmanto lombardus, bet citi vēršas pie ātro kredītu aizdevējiem internetā, lai segtu papildus ienākumu pieprasījumu. Ir daudz nekontrolējamu maināmo Jūsu finansēs. Ņemot to vērā, kontrolējamie mainīgie bieži vien tiek atstāti novārtā. Ja mēs nepārskatām un neuzmanām mūsu finanses, tas nav labi. Bieži vien, emocijas ir tās, kas izjauc ikmēneša budžeta līdzsvaru. Pat gudri cilvēki piedzīvo emocijas.
  • Dažiem cilvēkiem ir svarīgi sekot līdzi modei. Ar tik daudz kaimiņiem un draugiem, kam sekot līdzi, kur lai novelk līniju? Preču iegāde tikai tādēļ, ka citi to iegādājas, ir plaši izplatītas lamatas mūsu patērētāju sabiedrībā. Uz ko Jūs mēģināt atstāt iespaidu ar iespaidīgu automašīnu piebraucamajā ceļā vai pie mājas, ja Jūsu krājkontā nav ne centa?
  • Kad mēs esam nemierīgi, nomākti vai mums ir iemesls svinēt, cilvēki vēršas pie kaut kā materiāla. Daži cilvēki ēdīs, un citi iepirksies. Ja Jūs nevarat kontrolēt savus emocionālos ieradumus, Jūsu kredītkartes vienā brīdī būs tukšas. Vai Jūs apstāsieties šajā punktā un novērtēsiet savas finanses, vai Jūs atradīsiet alternatīvus risinājumus, piemēram, ātros kredītus internetā? Iepirkšanās terapija nav izdevīga. Paļaušanās uz ātro kredītu aizdevējiem un kredītkartēm, lai tiktu galā ar savām emocijām, ir ļoti dārga.
  • Jūs esat iemīlējušies, un tas ir ļoti skaisti. Vai esat viens no tiem cilvēkiem, kuri uzskata, ka dāvanu dāvināšana parāda mīlestību? Daži cilvēki izmanto dāvanas kā mīlestības valodu. Tas nozīmē, ka dāvanas tiek pirktas visiem mīļajiem, ne tikai otrajai pusei. Pārāk bieži šie izdevumi tiek segti, izmantojot kredītkartes. Daudz labāk un prātīgāk ir atlikt kredītkartes ārkārtas pirkumiem. Veidojiet ietaupījumus ārkārtas situācijām, nevis iegādājieties jaunāko tehnoloģiju brīnumu.
  • Tūlītējs iepriecinājums ar lielu izmaksu pirkumiem. Ilgi pirms kredītkaršu ieviešanas mēs iekrājām naudu, lai dotos atvaļinājumā vai iegādātos dārgas preces. Vajadzība izpildīt vēlmes ir jākontrolē, ja Jūs vēlaties, lai Jūsu kredītreitings strauji pieaugtu. Ja vien Jums nav savas naudas, lai samaksātu par preci pilnā apmērā, lielā jaunu parādu summa pazeminās Jūsu kredītreitingu.
  • Ja Jūs ignorēsiet savus parādus, tas ļaus Jums būt apmierinātam ar savu pašreizējo dzīvesveidu… uz brīdi. Jūs nevarat zināt, cik slikta ir Jūsu kredītvēsture līdz brīdim, kad kādu dienu Jūs secināsiet, ka tas vairs nav risinājums. Panika, izmisums un neaizsargātība liek cilvēkiem sasteigt lēmumu pieņemšanu. Slikti finanšu lēmumi var kavēties Jūsu budžetā pārāk ilgi. Ja šiem lēmumiem vēl ir augstas procentu likmes, tas bieži vien var būt ļoti postoši jebkura cilvēka ikmēneša budžetam.
Ja ātrais kredīts vai citas kredītsaistības, tad aizņemieties atbildīgi!
--> Read more...

 

  © 2009 Justfm.lv akcijas - Virszemes Televīzija