trešdiena, 2017. gada 14. jūnijs

Ātrais kredīts ar ikmēneša maksājumu

Ātrais kredīts ar ikmēneša maksājumu ir labs risinājums tiem kredītu ņēmējiem, kuriem nav iespējams nomaksāt visu aizdevuma summu vienā maksājumā. Aizņemoties ātro kredītu, parasti tas ir jāatmaksā viena mēneša laikā. Tā var būt diezgan liela summa, ko ne katrs var atļauties. Tieši tāpēc, ir paredzēts ātrais kredīts ar ikmēneša maksājumu. Šis aizdevuma veids ir līdzīgs patēriņa kredītam, tikai ar dažiem plusiem.

Galvenais pluss ir tas, ka ātro kredītu ar ikmēneša maksājumu var aizņemties daudz ātrāk un vienkāršāk. Kā notiek ātrā kredīta aizņemšanās ar ikmēneša maksājumu un ar ko tā atšķiras no vienkārša ātrā kredīta ņemšanas?

Vivus.lv kredīts piedāvā aizņemties kredītu ar ikmēneša maksājumiem. Vivus.lv sniedz ne tikai ātros kredītus internetā, bet arī patēriņa kredītus savu klientu ērtībām. Vivus.lv summas var sasniegt pat 150 eiro, bet atmaksas termiņi pat 2 gadi.

Ātro kredītu var aizņemties, aizpildot reģistrāciju un pieteikumu ātrā kredīta aizdevumam. Tieši tāpat notiek ātrā kredīta ar ikmēneša maksājumu aizņemšanās. Vienīgā atšķirība ir tā, ka aizņemoties kredītu ar ikmēneša maksājumu, Jums ir jāizvēlas uz cik ilgu laika posmu Jūs vēlaties šo aizdevumu. Jo garāks atmaksas grafiks, jo mazāks būs ikmēneša maksājums par ātro kredītu. Ja arī Tev interesē aizņemties ātro kredītu ar ikmēneša maksājumu, tad tu vari to izvēlēties gadījumos, kad Tev nepieciešami papildus finanšu līdzekļi, lai tiktu galā ar dažādām ikdienā neparedzamām situācijām.

Ātrais kredīts, patēriņa kredīts, bankas un nebankas kredīti, līzingi un auto līzingi, kredīti pret ķīlu un auto ķīlu – tie visi ir kredīti, kurus svarīgi aizņemties atbildīgi!
--> Read more...

 

  © 2009 Justfm.lv akcijas - Virszemes Televīzija