svētdiena, 2017. gada 2. jūlijs

Lietas, ko darīt, lai izkļūtu no ātro kredītu parādiem  • Analizējiet savu pašreizējo finansiālo stāvokli:

Lai izkļūtu no šo kredītu parādu cikla, Jums ir nepieciešams izanalizēt savu pašreizējo finanšu stāvokli un veikt nepieciešamos pasākumus. Ir svarīgi pārbaudīt savu parādu un ienākumu attiecības rādītāju, lai gūtu skaidru priekšstatu par savu pašreizējo finanšu situāciju. Tas palīdz Jums noteikt Jūsu budžetu un iespējas, kā padarīt situāciju labāku. Kredītu neatmaksāšana paaugstinās parādu summas un pasliktinās Jūsu kredītvēsturi.

  • Strādājiet vairāk, lai nopelnītu vairāk:

Kad Jūsu ikmēneša ienākumi nav pietiekami, lai nomaksātu savus ikmēneša parādus, Jums ir nepieciešams atrast otru darbu, lai nopelnītu vairāk. Tā var būt gudrāka iespēja, kas palīdz Jums viegli nomaksāt savus parādus, nepiesakoties jaunam kredītam. Strādājiet virsstundas vai dariet kādu gadījuma darbu. Tas palīdzēs Jums nopelnīt vairāk un samaksāt parādus, neiesaistoties dārgos finanšu darījumos.

  • Pajautājiet savam aizdevējam par piemērotu kredīta atmaksas iespēju:

Lai atbrīvotos no ātro kredītu parādiem, Jūs varat vienkārši izskaidrot aizdevējam savus finanšu apstākļus. Jūsu aizdevējs noteikti piedāvās ērtu un piemērotu alternatīvu, ar kuras palīdzību Jūs varēsiet vienkārši atmaksāt savus parādus un izkļūt no tiem.

Ir ieteicams lūgt kredīta pagarinājumu. Tas var sniegt Jums vairāk laika, lai nomaksātu savus parādus un izkļūtu no parādu cikla. Lai Jums būtu veselīgas finanses, neliels atmaksas termiņa pagarinājums vienmēr ir labāks variants.
--> Read more...

 

  © 2009 Justfm.lv akcijas - Virszemes Televīzija