pirmdiena, 2018. gada 2. jūlijs

FAQ kredītiem internetā

Ātrais aizdevums Internetā ir labs risinājums situācijā, kad uz īsu laiku ir nepieciešama neliela naudas summa, zinot, ka Jūs varēsiet to atmaksāt.

Atšķirībā no citiem aizdevumu veidiem, ātrais aizdevums tiek izsniegts stundas laikā.
Lai pieteiktos ātrajam aizdevumam, Jums vajadzīgs tikai telefons un pieeja Internetam.

Sniedz skaidru un saprotamu informāciju par visiem aizdevuma aspektiem - nekādu slēptu nodevu vai papildus maksājumu.

Pirmais aizdevums bezmaksas! Atmaksā tik, cik paņēmi! Ko tas nozīmē? Jebkurš jauns klients varēs saņemt aizdevumu un tādā pašā apmērā atmaksāt to mēneša laikā. Nekādu procentu un komisijas maksas.

Jums jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 18 gadiem. Jums jābūt oficiāliem ikmēneša ienākumiem (darba alga vai pensija).

Vai varu aizņemties tad, ja man ir neatmaksāts kredīts bankā vai citā kredītiestādē? Jā, Jums ir iespēja saņemt aizdevumu.

Vai vienlaicīgi man var būt vairāki aizdevumi ? Nē. Vienlaicīgi Jums var būt tikai viens aizdevums.
Vai ir nepieciešami ķīla vai galvojums, lai saņemtu aizdevumu? Nē, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums.

Vai ir iespējama pirmstermiņa aizdevuma atmaksa?


Jā, Jums ir iespēja atgriezt aizdevumu jebkurā brīdī bez soda sankcijām un pārmaksām.

Kur īstenojas aizdevuma maksājumi?


Aizdevuma maksājumus var veikt izmantojot Internet banku vai jebkuras bankas filiālē.

Lai arī lielākā daļa kredītdevēju piedāvā aizdevumus personām sākot no 20 vai 21 gada vecuma, pieejams arī kredīts no 18 gadiem. Turklāt tikko pilngadību sasniegušiem jauniešiem pieejami gan ātrie kredīti, gan kredīti studijām, gan banku izsniegti patēriņa kredīti. Protams, lai saņemtu aizdevumu, ar sasniegtu pilngadību vien nepietiek, jāspēj izpildīt arī citi nosacījumi.
--> Read more...

sestdiena, 2018. gada 5. maijs

Aizņemties tik, cik nepieciešams

Šī stratēģija izklausās kā galvenais koncepts ātro kredītu aizdevēja filozofijā. Tikai aizņemieties to, kas Jums absolūti ir nepieciešams, un atmaksājiet to pēc iespējas īsākā laikā. Tas neļaus pārmērīgiem procentiem vai kredītu maksām aizņemt lielu daļu no Jūsu ienākumiem. Īstermiņa kredītus nekad nedrīkst atlikt pārāk ilgi, tāpat kā kredītu atlikumus. Jā, ir svarīgi izveidot arī krājkontu. Šī nauda palīdzēs Jums tikt galā ar papildus izdevumiem vai avārijas situācijām pašu spēkiem. Tomēr ir ārkārtīgi svarīgi segt pašreizējās parāda prasības, lai atbrīvotu ienākumus ārkārtas situācijām nākotnē.

Izpētiet visus budžeta izdevumus un atrodiet vairāk veidu, kā samazināt pieprasījumu. Nomaksājot parādus. Saglabājiet to tādā stāvoklī un Jūsu finanšu nākotne būs drošāka. Apņemties veikt izmaiņas un īstenojiet tās.
--> Read more...

 

  © 2009 Justfm.lv akcijas - Virszemes Televīzija