pirmdiena, 2018. gada 2. jūlijs

FAQ kredītiem internetā

Ātrais aizdevums Internetā ir labs risinājums situācijā, kad uz īsu laiku ir nepieciešama neliela naudas summa, zinot, ka Jūs varēsiet to atmaksāt.

Atšķirībā no citiem aizdevumu veidiem, ātrais aizdevums tiek izsniegts stundas laikā.
Lai pieteiktos ātrajam aizdevumam, Jums vajadzīgs tikai telefons un pieeja Internetam.

Sniedz skaidru un saprotamu informāciju par visiem aizdevuma aspektiem - nekādu slēptu nodevu vai papildus maksājumu.

Pirmais aizdevums bezmaksas! Atmaksā tik, cik paņēmi! Ko tas nozīmē? Jebkurš jauns klients varēs saņemt aizdevumu un tādā pašā apmērā atmaksāt to mēneša laikā. Nekādu procentu un komisijas maksas.

Jums jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 18 gadiem. Jums jābūt oficiāliem ikmēneša ienākumiem (darba alga vai pensija).

Vai varu aizņemties tad, ja man ir neatmaksāts kredīts bankā vai citā kredītiestādē? Jā, Jums ir iespēja saņemt aizdevumu.

Vai vienlaicīgi man var būt vairāki aizdevumi ? Nē. Vienlaicīgi Jums var būt tikai viens aizdevums.
Vai ir nepieciešami ķīla vai galvojums, lai saņemtu aizdevumu? Nē, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums.

Vai ir iespējama pirmstermiņa aizdevuma atmaksa?


Jā, Jums ir iespēja atgriezt aizdevumu jebkurā brīdī bez soda sankcijām un pārmaksām.

Kur īstenojas aizdevuma maksājumi?


Aizdevuma maksājumus var veikt izmantojot Internet banku vai jebkuras bankas filiālē.

Lai arī lielākā daļa kredītdevēju piedāvā aizdevumus personām sākot no 20 vai 21 gada vecuma, pieejams arī kredīts no 18 gadiem. Turklāt tikko pilngadību sasniegušiem jauniešiem pieejami gan ātrie kredīti, gan kredīti studijām, gan banku izsniegti patēriņa kredīti. Protams, lai saņemtu aizdevumu, ar sasniegtu pilngadību vien nepietiek, jāspēj izpildīt arī citi nosacījumi.
--> Read more...

sestdiena, 2018. gada 5. maijs

Aizņemties tik, cik nepieciešams

Šī stratēģija izklausās kā galvenais koncepts ātro kredītu aizdevēja filozofijā. Tikai aizņemieties to, kas Jums absolūti ir nepieciešams, un atmaksājiet to pēc iespējas īsākā laikā. Tas neļaus pārmērīgiem procentiem vai kredītu maksām aizņemt lielu daļu no Jūsu ienākumiem. Īstermiņa kredītus nekad nedrīkst atlikt pārāk ilgi, tāpat kā kredītu atlikumus. Jā, ir svarīgi izveidot arī krājkontu. Šī nauda palīdzēs Jums tikt galā ar papildus izdevumiem vai avārijas situācijām pašu spēkiem. Tomēr ir ārkārtīgi svarīgi segt pašreizējās parāda prasības, lai atbrīvotu ienākumus ārkārtas situācijām nākotnē.

Izpētiet visus budžeta izdevumus un atrodiet vairāk veidu, kā samazināt pieprasījumu. Nomaksājot parādus. Saglabājiet to tādā stāvoklī un Jūsu finanšu nākotne būs drošāka. Apņemties veikt izmaiņas un īstenojiet tās.
--> Read more...

piektdiena, 2017. gada 29. septembris

Ātro kredītu priekšrocības

Skatiet dažas no ātro kredītu priekšrocībām • Priekšrocība nr. 1

Ja Jums ir apnikusi garlaicīgu dokumentu aizpildīšana, šie ātrie kredīti sniegs Jums atvieglojumu, jo tiem nav garu pieteikumu, kā arī nav nepieciešams iesniegt dokumentus un dažādus pierādījumus. Daži peles klikšķi un taustiņu piespiešana ir pietiekami, lai noslēgtu darījumu. Aizdevēji pat nelūdz, lai Jūs tiem sūtītu dokumentus un ierastos klātienē, lai aizpildītu dokumentus. Jums tikai nepieciešams internets un pieeja tam, lai varētu pieteikties un saņemt naudu.

 • Priekšrocība nr. 2

Vēl viena lieliska ātro kredītu priekšrocība ir to pieejamība. Tā kā to popularitāte strauji pieaug, Jūs varat atrast ātro kredītu birojus ļoti izdevīgās vietās un reizēm tās arī strādā vēlu vakarā. Tātad, Jūs varat piekļūt kredītam ļoti ātri, tomēr aizdevēji internetā ir piešķīruši pavisam jaunu dimensiju šim jēdzienam. Tagad Jūs varat apmeklēt aizdevēja mājas lapu un veikt darījumu, neizejot no mājām.

Izmantojiet ātros kredītus ar mērenību

Augstākminētie iemesli ir gudri un atbildīgi iemesli ātrā kredīta izmantošanai, kas liek mums saprast, ka laiku pa laikam mēs visi esam tikai cilvēki. Mums, iespējams, ne vienmēr ir pieejami līdzekļi, bet mums ir jāatrod veids.

Ātro kredītu brīnums ir tas, ka tie ir viegli un elastīgi daudzos aspektos. Tie nodrošina tūlītēju, spontānu mūsu vajadzību un vēlmju piepildījumu par maksu, kas nav jāveic uzreiz. Kredīta atmaksa, patiesībā, pienāk lēni un tiek veikta ar darījumiem, kas ir droši un labi reģistrēti.
--> Read more...

svētdiena, 2017. gada 2. jūlijs

Lietas, ko darīt, lai izkļūtu no ātro kredītu parādiem • Analizējiet savu pašreizējo finansiālo stāvokli:

Lai izkļūtu no šo kredītu parādu cikla, Jums ir nepieciešams izanalizēt savu pašreizējo finanšu stāvokli un veikt nepieciešamos pasākumus. Ir svarīgi pārbaudīt savu parādu un ienākumu attiecības rādītāju, lai gūtu skaidru priekšstatu par savu pašreizējo finanšu situāciju. Tas palīdz Jums noteikt Jūsu budžetu un iespējas, kā padarīt situāciju labāku. Kredītu neatmaksāšana paaugstinās parādu summas un pasliktinās Jūsu kredītvēsturi.

 • Strādājiet vairāk, lai nopelnītu vairāk:

Kad Jūsu ikmēneša ienākumi nav pietiekami, lai nomaksātu savus ikmēneša parādus, Jums ir nepieciešams atrast otru darbu, lai nopelnītu vairāk. Tā var būt gudrāka iespēja, kas palīdz Jums viegli nomaksāt savus parādus, nepiesakoties jaunam kredītam. Strādājiet virsstundas vai dariet kādu gadījuma darbu. Tas palīdzēs Jums nopelnīt vairāk un samaksāt parādus, neiesaistoties dārgos finanšu darījumos.

 • Pajautājiet savam aizdevējam par piemērotu kredīta atmaksas iespēju:

Lai atbrīvotos no ātro kredītu parādiem, Jūs varat vienkārši izskaidrot aizdevējam savus finanšu apstākļus. Jūsu aizdevējs noteikti piedāvās ērtu un piemērotu alternatīvu, ar kuras palīdzību Jūs varēsiet vienkārši atmaksāt savus parādus un izkļūt no tiem.

Ir ieteicams lūgt kredīta pagarinājumu. Tas var sniegt Jums vairāk laika, lai nomaksātu savus parādus un izkļūtu no parādu cikla. Lai Jums būtu veselīgas finanses, neliels atmaksas termiņa pagarinājums vienmēr ir labāks variants.
--> Read more...

trešdiena, 2017. gada 14. jūnijs

Ātrais kredīts ar ikmēneša maksājumu

Ātrais kredīts ar ikmēneša maksājumu ir labs risinājums tiem kredītu ņēmējiem, kuriem nav iespējams nomaksāt visu aizdevuma summu vienā maksājumā. Aizņemoties ātro kredītu, parasti tas ir jāatmaksā viena mēneša laikā. Tā var būt diezgan liela summa, ko ne katrs var atļauties. Tieši tāpēc, ir paredzēts ātrais kredīts ar ikmēneša maksājumu. Šis aizdevuma veids ir līdzīgs patēriņa kredītam, tikai ar dažiem plusiem.

Galvenais pluss ir tas, ka ātro kredītu ar ikmēneša maksājumu var aizņemties daudz ātrāk un vienkāršāk. Kā notiek ātrā kredīta aizņemšanās ar ikmēneša maksājumu un ar ko tā atšķiras no vienkārša ātrā kredīta ņemšanas?

Vivus.lv kredīts piedāvā aizņemties kredītu ar ikmēneša maksājumiem. Vivus.lv sniedz ne tikai ātros kredītus internetā, bet arī patēriņa kredītus savu klientu ērtībām. Vivus.lv summas var sasniegt pat 150 eiro, bet atmaksas termiņi pat 2 gadi.

Ātro kredītu var aizņemties, aizpildot reģistrāciju un pieteikumu ātrā kredīta aizdevumam. Tieši tāpat notiek ātrā kredīta ar ikmēneša maksājumu aizņemšanās. Vienīgā atšķirība ir tā, ka aizņemoties kredītu ar ikmēneša maksājumu, Jums ir jāizvēlas uz cik ilgu laika posmu Jūs vēlaties šo aizdevumu. Jo garāks atmaksas grafiks, jo mazāks būs ikmēneša maksājums par ātro kredītu. Ja arī Tev interesē aizņemties ātro kredītu ar ikmēneša maksājumu, tad tu vari to izvēlēties gadījumos, kad Tev nepieciešami papildus finanšu līdzekļi, lai tiktu galā ar dažādām ikdienā neparedzamām situācijām.

Ātrais kredīts, patēriņa kredīts, bankas un nebankas kredīti, līzingi un auto līzingi, kredīti pret ķīlu un auto ķīlu – tie visi ir kredīti, kurus svarīgi aizņemties atbildīgi!
--> Read more...

otrdiena, 2017. gada 9. maijs

Naudas avoti

Daži ļaudis izmanto lombardus, bet citi vēršas pie ātro kredītu aizdevējiem internetā, lai segtu papildus ienākumu pieprasījumu. Ir daudz nekontrolējamu maināmo Jūsu finansēs. Ņemot to vērā, kontrolējamie mainīgie bieži vien tiek atstāti novārtā. Ja mēs nepārskatām un neuzmanām mūsu finanses, tas nav labi. Bieži vien, emocijas ir tās, kas izjauc ikmēneša budžeta līdzsvaru. Pat gudri cilvēki piedzīvo emocijas.
 • Dažiem cilvēkiem ir svarīgi sekot līdzi modei. Ar tik daudz kaimiņiem un draugiem, kam sekot līdzi, kur lai novelk līniju? Preču iegāde tikai tādēļ, ka citi to iegādājas, ir plaši izplatītas lamatas mūsu patērētāju sabiedrībā. Uz ko Jūs mēģināt atstāt iespaidu ar iespaidīgu automašīnu piebraucamajā ceļā vai pie mājas, ja Jūsu krājkontā nav ne centa?
 • Kad mēs esam nemierīgi, nomākti vai mums ir iemesls svinēt, cilvēki vēršas pie kaut kā materiāla. Daži cilvēki ēdīs, un citi iepirksies. Ja Jūs nevarat kontrolēt savus emocionālos ieradumus, Jūsu kredītkartes vienā brīdī būs tukšas. Vai Jūs apstāsieties šajā punktā un novērtēsiet savas finanses, vai Jūs atradīsiet alternatīvus risinājumus, piemēram, ātros kredītus internetā? Iepirkšanās terapija nav izdevīga. Paļaušanās uz ātro kredītu aizdevējiem un kredītkartēm, lai tiktu galā ar savām emocijām, ir ļoti dārga.
 • Jūs esat iemīlējušies, un tas ir ļoti skaisti. Vai esat viens no tiem cilvēkiem, kuri uzskata, ka dāvanu dāvināšana parāda mīlestību? Daži cilvēki izmanto dāvanas kā mīlestības valodu. Tas nozīmē, ka dāvanas tiek pirktas visiem mīļajiem, ne tikai otrajai pusei. Pārāk bieži šie izdevumi tiek segti, izmantojot kredītkartes. Daudz labāk un prātīgāk ir atlikt kredītkartes ārkārtas pirkumiem. Veidojiet ietaupījumus ārkārtas situācijām, nevis iegādājieties jaunāko tehnoloģiju brīnumu.
 • Tūlītējs iepriecinājums ar lielu izmaksu pirkumiem. Ilgi pirms kredītkaršu ieviešanas mēs iekrājām naudu, lai dotos atvaļinājumā vai iegādātos dārgas preces. Vajadzība izpildīt vēlmes ir jākontrolē, ja Jūs vēlaties, lai Jūsu kredītreitings strauji pieaugtu. Ja vien Jums nav savas naudas, lai samaksātu par preci pilnā apmērā, lielā jaunu parādu summa pazeminās Jūsu kredītreitingu.
 • Ja Jūs ignorēsiet savus parādus, tas ļaus Jums būt apmierinātam ar savu pašreizējo dzīvesveidu… uz brīdi. Jūs nevarat zināt, cik slikta ir Jūsu kredītvēsture līdz brīdim, kad kādu dienu Jūs secināsiet, ka tas vairs nav risinājums. Panika, izmisums un neaizsargātība liek cilvēkiem sasteigt lēmumu pieņemšanu. Slikti finanšu lēmumi var kavēties Jūsu budžetā pārāk ilgi. Ja šiem lēmumiem vēl ir augstas procentu likmes, tas bieži vien var būt ļoti postoši jebkura cilvēka ikmēneša budžetam.
Ja ātrais kredīts vai citas kredītsaistības, tad aizņemieties atbildīgi!
--> Read more...

ceturtdiena, 2017. gada 6. aprīlis

Ko dara aizdevēji?

Aizdevēji nevēlas radīt Jums finansiālas grūtības. Viņi ir gatavi aizdot Jums lielas vai mazākas naudas summas, bet Jums ir nepieciešams tās atmaksāt savlaicīgi. Lielākā daļa kredītu ir jāatmaksā pāris nedēļu laikā, bet atkarībā no kredīta, daži aizdevēji var dot Jums mēnesi vai divus, lai atmaksātu kredītu, lai nodrošinātu, ka Jums ir iespēja to atmaksāt un vēl ir pietiekami daudz naudas ikdienas izdevumiem.
--> Read more...

ceturtdiena, 2017. gada 2. marts

Ienākumi no uzkrājumiemRunājot par uzkrājumiem, daudzi cilvēki nolemj, ka iegūtā summa nav tā vērta, lai konkrētu laiku naudu iesaldētu, jo no krājkonta to priekšlaicīgi noņemt nedrīkst. Nedrīkst aizmirst pieskaitīt atgūto IIN 25% apmērā no iemaksātās summas, jo tas veic būtiskas izmaiņas. Protams, ka nodokļu atmaksa ir tikai viena no uzkrājošās apdrošināšanas priekšrocībām, taču patiesībā tā dod ļoti būtiskus papildus ienākumus, ja polises iemaksa ir liela.

Piemēram, ja veicat iemaksu uzkrājošās apdrošināšanas polisē, kas ir 500 eiro gadā un jūsu bruto ienākumi gadā ir 5000 eiro gadā (jeb 420 eiro mēnesī), tad pie saņemtās summas jums ir jāpierēķina 125 eiro gadā, kas arī būs šie no valsts atgūtie 25%.

Kādi ir nosacījumi, lai atgūtu šo summu un tādējādi palielinātu savus ienākumus?

Pirmkārt, atgūt pārmaksāto IIN 25% apmērā var jebkura pilngadīga persona ar tādu nosacījumu, ja tā ir noslēgusi uzkrājošās apdrošināšanas polisi. Svarīgi ir arī tas, vai šai personai ir ar iedzīvotāju ienākuma nodokli apliekamie ienākumi (alga vai pensija), lai saņemtu šo atmaksu.

Otrkārt, klientam pašam ir jāpiesakās 25% atmaksai – jums jāvēršas pie VID un jāaizpilda gada ieņēmumu deklarācija par konkrēto gadu (var iesniegt arī par 3 gadu periodu, pēc jūsu izvēles) un tā jāiesniedz.

Trešais nosacījums – jūsu polisei ir jābūt noslēgtai vismaz uz 5 gadiem, tātad tas nozīmē sekojošo: ja klients līguma darbības laikā ir saņēmis IIN atvieglojumus, bet lauž līgumu, pirms ir pagājuši šie pilnie 5 gadi, kas noteikti līgumā jau iepriekš, tad Valsts ieņēmumu dienests liek atmaksāt saņemto summu pilnībā, tāpēc pirms polises slēgšanas vērts veikt aprēķinus.
--> Read more...

sestdiena, 2017. gada 18. februāris

Iekrāšana mājai

Šeit ir daži iemesli, kāpēc iekrāšana mājas iegādei ir labs lēmums:

 • Investīcijas. Mājokļi un nekustamais īpašums ir daži no labākajiem ieguldījumiem, kas cilvēkam var būt. Neskatoties uz svārstīgo tirgu, mājas īpašnieks, kurš vēlas pārdot savu māju, var noteikti atgūt ievērojamu summu.
 • Brīvība. Atšķirībā no mājas vai dzīvokļa īres, māju īpašnieki var darīt, ko vien viņi vēlas savā mājā. Viņiem nav nepieciešams nevienam lūgt atļauju.
 • Šie ir daži no iemesliem, kāpēc kādam būtu jāpadomā par ieguldīšanu mājas iegādē. Nav svarīgi, vai jaunajiem mājas īpašniekiem ir jādzīvo, izmantojot ātro kredītu palīdzību uz brīdi.
 • Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs ikvienam ietaupīt naudu jaunai mājai:
 • Mērķis. Pirms kādam vajadzētu sākt taupīt naudu, viņiem vispirms ir jānosaka, kādi ir viņu mērķi taupīšanai. Viņiem vajadzētu apņemties sasniegt šo mērķi, lai vai kas. Ir svarīgi, lai naudas taupīšana nebeigtos sīkumu dēļ.
 • Konta atvēršana. Būtu labāk atdalīt naudu, kas tiek atvēlēta jaunajam mājoklim. Tas ļaus ikvienam atdalīt savus ikmēneša izdevumus no naudas, kas viņiem ir nepieciešama, lai iekrātu nākotnes mājoklim. Šo kontu nedrīkst aiztikt, nav svarīgi, cik ļoti ir nepieciešama šī nauda.
 • Kredīti. Finanšu grūtību laikos, tā vietā, lai tērētu iekrāto naudu, labāk ir pieteikties kredītam. Laba kreditēšanas sistēma ir ātro kredītu sistēma. Šī sistēma ļauj ikvienam aizņemties naudu uz īsu laiku, neraizējoties par jebkādu dokumentāciju. Tik ilgi, kamēr vien aizņēmējam ir regulāri ienākumi un darbs, viņi var izmantot šo sistēmu.

Jaunas mājas iegāde nav viegla, tomēr ar apņēmību un ātro kredītu aizdevēju palīdzību, ikviens var to izdarīt.
--> Read more...

otrdiena, 2017. gada 10. janvāris

Kāpēc pieteikties kredītam internetā?

Ātrais kredīts internetā ir domāts un pieejams cilvēkiem, kuriem nepieciešama nauda tikai 15 minūšu laikā. Ātro kredītu var saņemt tikai ar labu kredītvēsturi – bez kredītu maksājumu kavējumiem pagātnē, tagadnē un nākotnē (vēlams).

Šeit ir iespējamie iemesli, kāpēc Jums vajadzētu pieteikties ātrajam kredītam internetā:

Iemesls nr. 1:

Darījumi internetā ir diezgan droši. Naudas darījumus var veikt internetā bez jebkāda riska. Šādiem kredītu uzņēmumiem pat ir izstrādātas drošības ierīces. Šifrēti kodi aizsargā aizņēmēja personisko informāciju un tādējādi palīdzēs uzturēt augstu konfidencialitātes līmeni. Kas ir ātro kredītu uzņēmumi? Ātro kredītu uzņēmumi ir kā mini bankas bez birokrātijas un papīriem. Aizņemieties no viņiem atbildīgi un tikai tādos gadījumos, ja ir nepieciešamība pēc naudas.

Iemesls nr. 2 :

Ātro kredītu pakalpojumi izplatās ļoti ātri, tādēļ Jūs vienkārši nesaskarsieties ar grūtībām attiecībā uz to pieejamību. Patiesībā, šie kredīti ir daudz plašāk un vieglāk pieejami interneta mājas lapās, jo tās ir pieejamas jebkurā diennakts laikā atšķirībā no aizdevējiem, kam ir noteikts darba laiks. Neviens cits aizdevējs uz ielas nav pieejams 24h diennaktī un 7 dienas nedēļā. Internets gan ir pieejams!

Iemesls nr. 3 :

Ir daudz vairāk iemeslu, kāpēc Jums vajadzētu saņemt ātro kredītu internetā nevis parasto kredītu. Ar šo kredītu Jūs varat saņemt tūlītēju apstiprinājumu. Jūs pat varat pieteikties šādam kredītam no Jūsu mājas ērtībām un privātuma tikai ar peles klikšķi.
--> Read more...

 

  © 2009 Justfm.lv akcijas - Virszemes Televīzija